Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lvnt_20 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet çelik
    Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    04:47
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3arkadaşlar eşim ve ben köyde oturuyoruz ikamet ettiğimiz hanede iki kişiyiz ikimizinde geliri yok ailemizden de bir şey almıyoruz eşimin engeli %90 benim ki %92 ağır engelli olarak görünüyoruz bizim ikimizde maaşa başvursak ikimizde 2022 maaşı alabilir miyiz

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

hiçbir geliriniz yoksa tabi ki başvurabilirsiniz. hanede kişi başına düşen aylık gelir 255,22 lira altında çıkarsa her ikinize de 2022 aylığı baglanır. ikamet ettiğiniz adresin baglı bulunduğu vakfa başvurunuzu yapınız:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ec-guncel.html

Hane gelir hesaplamasının nasıl yapıldığını anlamak açısından da şurayı dikkatle inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ri-guncel.html

Sağlık güvenceniz hangi kapsamda? eğer GSS kapsamındaysanız BUradan da 2022 aylığından yararlanıp yararlanmayacağınızı anlayabilirim. şu linkte anlattığım şeyleri yapın:http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tiyaclari.html
    sorgu ekranında GSS kapsamı kısmında ne yazıyor?
    Sorgu sonucunda ne yazıyor bana yazın lütfen.

Üye
    lvnt_20 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet çelik
    Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    04:47
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlık provizyon sorgulamasında gss den kapsam dışıyım önceden engelli maşım olduğu için gss ye dahil olmuştum eskiden ailemle yaşıyordum ailemin geliri yüksek geldi eşimin babası eskiden sigortadan emekli ama evlendiğimiz için ssk dan ayrıldı bu engelli maaşı alması için engel teşkil eder mi

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayır,engel teşkil etmez
    GSS için gelir testi yapılmışsa ordan durumuna bakacaktım. GSS gelir testi de aynı 2022 gelir incelemesi gibi.
    o halde vakfa gidip başvurunuzu yapın.