Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cihan0707 Avatarı

Gerçek Adı
    CiHaN
    Son Giriş
    16.03-2014
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar Ben % 42 Raporum var 2001 Yılında en son almıştım sakatlık maaşımı ondan sorada yurt dışına çıktım 3 yıl önce geri döndügümde maaşım ıptal olmuş şimdi bu yeni yasa ile bende eski maaşımı alabilirmiyim. Bilgi verecek Aydınlatacak kimse varmı.. şididen tşkler.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

cihan0707 maaşınız kesilmiş. bu durumda yeniden başvuru yapmak zorundasınız ve kesilen maaşlarınızı alamazsınız.
    o yüzden ikamet adresinizin olduğu vakfa giderek 2022 aylığı için yeniden başvuru yapacaksınız.
    muhtaç bulunduğunuz takdirde aylığınız baglanır. Şurayı inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ec-guncel.html
    Muhtaçlığın nasıl tespit edildiğini anlamak açısından da şurayı çok dikkatle inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ri-guncel.html

Üye
    cihan0707 Avatarı

Gerçek Adı
    CiHaN
    Son Giriş
    16.03-2014
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cevap İçin Çok Teşekler Ederim.
    Bende Bu Arada Boş Durmadım ALANYA dan Araştırdım Olmuyor Eski Maaşımı Alamıyorum Yeniside Olmuyor Nedeni Oglum Çalıştıgı İçin Ve Bende Çalışıyorum O nedenle olmuyormuşç Ben Yanlış Bilgilenmişim Neyse Saglık Olsun ALLAH HERKEZE Yardım Etsin....
    Bu Alttaki link Benim Şiirim Dinlemek İsterseniz Buyrun Dinleyin Tşkler

Cihan Kayahan Senin İçin - YouTube