Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benım maas 800 rapor 80 yukseltmeye gıttım arastırma yapılcakmıs gelır arastırması yukseltmıyolar zaten yapmıssın gelır arastırmasını baglamıssın yukseltmeye gelınce nıye boyleb yapıyolar

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Enes))
    Raporun daha önce % 40 - % 69 seviyesindeymiş. Şimdi % 80 özür oranlı raporun var ve onunla vakfa başvurmuş ve aylığının % 70 ve üstü bakıma muhtaç 2022 aylığı seviyesine yükseltme istemişsin.
    Bunun için "rapor yenilenmesi" şeklinde mütevelli heyeti kararı alınacak ve aylığın, raporun vakıf kayıtlarına geçtiği tarihi takip eden dönem başından itibaren arttırılacak.
    senede bir aylık alanların sosyal incelemesi de yapılmak zorunda. raporla birlikte hele hele de aylık yükseltme szkonusu olunca sosyal incelemeni de yapacaklar bu vesileyle.
    Sosyal incelemen sonunda gelir durumunda değişiklik yoksa dediğim gibi raporun vakfın kayıtlarına geçtiği tarihi takip eden dönem başından itibaren arttırılacaktır.
    Maalesef bu işleri böyle yapıyorlar. mevzuat açısından dayanakları sağlam yani.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

gelır duzeyın ne bılmıyorum ama bırde ıyı çıkarsa 255+tl çıkarsa gel benım maaşı kes demıssın..ben olsam bu saaten sonra
    1-adres degıştırmem çok gereklı degılse ..
    2-gelırımı ıyıce hesaplar oyle yukseltme işine bulasırım..
    3-1,2,3aylık deneme surelı ışlere kesınkle gırmem ..

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben zaten basvurudan vazgectım 800 e razıyım zaten 3 ay sonra memurlugumu ılan etcem bu bır ıkıncısı bana form verdı dedıkı zıraat bankasından 3 ayda bır 300 lıra gıda parası alcan maastan ayrı dedı ama ben basvurudan vazgectım maasın kesılme durumu var aylık evın gelırı 1200 hanede yasayan 4 kısı var o yuzden vazgectım adam formu getır dedı goturmedım kesılecegıne bole daha ıyı