Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ALİ bundan önceki raporumu evde bakım maaşı için almıştım ozaman da aynı roporu vermiştiler. şimdide aynı raporu tekrar yenisine işlemişler. ozamanki raporda sürekli idi buda sürekli.. 2022 için 2006 yılında vakıfa verdiğim raporda sürekli idi. Bu uygulamara akıl sır ermiyor.
    kafalarına göre takılıyorlar işte.

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

AKREP bende anlamadım ama bir üniversitede hastanelerinde denesen şansını devlet hastaneleri ağır özürlü raporu vermiyorlar benim çocukda zihinsel özürlü ben üniversite hastanesinden ağır özürlü rapor aldım ve sürekli devlet hastanesi ağır özürlü raporu almak çok zor ben bu raporla evde bakım hem 2022maaşı alıyom

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

ALİ deneyeceğiz. öyle yapıyorlarki insanı hyattan soğutuyorlar. benim bu aldığım rapor tmamiyle adamların keyfiuygulaması başka birşey değil. ya kurumlarda bu raporları okuyanlar bu raporlar ve ENGELLİ İNSAN HAKKINA HİÇBİR BİLGİ SAHİBİ DEĞİL: Yada biz yaşaddığımız hayat hkkında hiçbirşey bilmiyoruz..

Üye
    sosyalyardim Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@akrep_61 akrep, konuyu şöyle netleştirmekte istiyorum. Senin rapor alman gerekiyordu, canını sıkma. İnceledim raporunu. Şartlar şu şekilde;

Eğer 5 yıldan daha eski bir raporun varsa ve başvuru yapmaya gidiyorsan o rapor geçersizdir ve yenisini alman gerekir. Ama 5 yıl dolmadan başvuru yaparsan ve üzerinde sürekli yazarsa ömür boyu kullanırsın raporu.
    ayrıca rapor için de istersen itiraz edebilirsin.

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@sosyalyardim
    Konu şu ben 2006 yılında 2022 maaşı için bir rapaor ldım ve bu raporu vakıfa verdim maaşım bağlandı ve 10 yıla yakındır maaş alıyorum.ozaman aldığım kuruma verdiğim raporda sürekli idi. kurum geçen benden tekrar rapor istedi bende 2008 almış olduğum bu raporu getiridim bunlar raporu ankaraya gönderdi. ankarada raporu kabul etmedi demelerine bakarsan.
    Bende Diyorumki şurda bir ALLAH kulu görmedim aynı benim durumumda Rapor İstenen. Heralde 10 yıl önce rapor almış 10 yıldır maaş alan binlerce insan vardır. bunlardan da tekrar yeni rapor istendimi.? burda gördüğüm yok burası 70 bin üyesi olan günde 300 bin kişinin ziyaret ettiği bir site. Raporun 5 yıl sonra bir geçerliliği yoksa ozaman üzerine 5 sürekli değilde 5 yıllık yazsalar daha güzel olur. Yani ben omur ilik felçlisi biriyim tıpta daha önce omur ilik felçlisi olun düzelen birinimi gördülerde bana bu raporu birdaha aldırdılar. raporda sadece tarih değişti yenisinden başka birşey olmadı zaten öyle muayine falanda etmediler beni eski, verdikleri rapora bakıp yeni rapora işlediler. olay budur.

Şunuda Belirteyim Ben İlçeden Merkeze Hastaneye Özel Araç ile taksiyle gidip geldim toplu taşıma ile gidip gelme imkanım yok zaten. bu arada iki günden 200 lira masrafım oldu buda kimsenin umrunda değil. sadece git oraya gel buraya demesini biliyorlar. ama nasıl gideceksin nasıl geleceksin kimsenin umrunda değil. işin özü bu kurumlarda böyle kendini bilmez insanlar oldukça bu ülkede ENGELLİ Olmak zor...

Üye
    sosyalyardim Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer durduk yere böyle yapıllmışsa hiç hoş değil tabii ki. Ama vardır muhtemelen bir nedeni, hiç adres değiştirdin mi? Eğer maaşı 1 aylığına bile kesildiyse tekrar bağlamak için başvurduğunda senden rapor isterler.

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@sosyalyardim
    Hayır ben ne adres değiştim nede maaşım kesildi. bu benim anladığım tamamiyle keyfi bir uygulama oldu. yeniden başvuru gibi bir durumda yok.
    ben maaş almaktayken benden yeniden rapor istediler bende elimde olan 2008 yılında almış olduğum raporu verdim onude sürekli olduğu halde geçersiz dediler. sonuç olarak beni yordular maddi ve manevi..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @akrep_61
    tamamen keyfi uygulama yapmışlar. burada anlattıgın gibi BİMER'e yazıp şikayetçi ol lütfen. tüm olanları anlat.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12