Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    memettt Avatarı

Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    12:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar ben daha önce 2022 maaşı alıyodum daha sonra sigortalı olarak işe başlamamdan dolayı maaşı iptal ettirdim iş çıkışı nedeniyle bir dilekçe yazdım ve özürlü kimlik kartını da ekleyerek gönderdim,internetten baktım evrak tahsis servisine gönderilmiş diyo acaba dilekçem kabul olurmu maaşı yeniden başlatırlarmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ne kadar süre sigortalı kaldınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    memettt Avatarı

Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abicim 1 yıl oldu

Üye
    memettt Avatarı

Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar ben daha önce 2022 maaşı almaktaydım sonra sigortalı olarak işe başlyınca iptal ettirdim ve işten çıkarılınca 2022 maaşı için bir dilekçe yazdım maaşın yeniden bağlanması için ve internetten bakıyorum ssk ve bagkurdan dalayı yeniden müracat yazısı yazıldı, demiş ne anlama geliyo bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim tşk.

2022 Sayılı Kanuna Göre Evrak Takibi
    Emekli Nevi :SAKAT
    Durumu :PASİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    30.09.2003 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    27/10/2003 Özür oranı (%40-%69) Kabul edildi.
    30/10/2003TARİHİNDE 28728 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
    04/04/2008 TARİHİNDE İPTAL KARARI

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 21/02/2008
    FERAGAT NEDENİYLE AYLIK DURDURULDU. 21/02/2008
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 11/02/2009
    SSK-BAĞKUR DAN DOLAYI YENİDEN MÜRACAAT YAZISI YAZILDI 02/04/2009

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Ben de bikaç sene önce sigortalı işe gireceğimi belirterek 2022 maaşımı iptal başvurusunda bulundum.uzun zaman iş bulamadığım için tekrar bağlanmasını istemiştim.bana sigorta ve bağkur kaydım olup olmadığına dair evrak istediler.bende çıkardım bu evrakları.16 sene öncesinden kalma 10 günlük bi sigortam gözüktü evrakta.bunları gönderdim.sonra bana 10 günlük sigortam yüzünden maaşımın kesildiği ve 6.5 küsür bin lira ceza ödemem gerektiğine dair yazı geldi.Ben hiç bir girişimde bulunmadım.çünkü bunu ödeyebilecek gücüm yok zaten ve sadece 10 günlük bir sigorta için 6.5 küsür bin lira ceza ödemem saçmaydı.
    Aceba yeniden başvurumda bütün evrakları yeni baştan yapmış olmam doğrumuydu ?yoksa bende bir dilekçe ilemi başvuru yapmalıydım??.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Maaş bir defa kesildiğinde, daha sonra yeniden maaş talebinde bulunulursa, sıfırdan başvuru işlemleri tekrarlanır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    memettt Avatarı

Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yani o zaman ben yenidenmi evrak hazırlayıp göndermem gerekiyo