Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sekercocuk Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    02.12-2013
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi akşamlar ben zafer şimdi ben bi sigortalı iş buldum ve % 40 raporum var ve 2022 kanununa göre özürlü maası alıyorum sigorta baslayınca maasım kesilirmi ve cezai işleme girermi beni bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SOSYAL GÜVENLİK KURUM BAŞKANLIĞI PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIZILAY/ANKARA başlığında maaşınızın kesilmesi için bir dilekçe yazın işe girenler biran önce gönderin derim ben. başıma gelenide anlatayım. iş kazasından dolayı sürekli gelir bağlandığından haberim yoktu bir duyumla 2022 ye gittim maaş aldım daha sonra iş kazasından emekli olacağımı öğrendim ve % 80 ile emekli oldum tabii maaşlar geçmişe yönelik verilince bende sevindim ama heves kursağımda kaldı dilekçeyi yazdım gönderdim verdiğim adrese bir yazı geldi ödenen 3.750 faizle istenen 5. 250 ne kadar itiraz ettiysem boşa söke söke aldılar bu parayı. bence fazla geç kalıpta faizlelrle uğraşmayım biran önce dilekçenizi yazın 2022 maaşınızı kestirin