Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sedef19 Avatarı

Gerçek Adı
    sedef aydın
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm herkeze arkadaşlar bizim 3 yıla yaklaştı daha hala ses yok aylıktan 3 ay oldu tahsis serviste
    dilekçe yazdım yollayacağım ama tam adres bilmiyorum
    sizlerden öğrenmek istedim bana yazar mısınız birisdi dilekçeden sonuç alırsın dedi bir de onu deneyeyim
    şimdiden teşekür ederim iyi günler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bence önce SGK'ya internet üzerinde sormayı deneyin. Oradan yanıt gelecektir. Gelmezse, aşağıdaki dilekçeyi yazılı olarak gönderirsiniz

SGK Bilgi Edinme Formu için buraya tıklayın

Örnek dilekçe:
    Sosyal Güvenlik Kurumu
    Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü'ne

2022 sayılı yasa çerçevesinde Özürlü Yakını Aylığı almak için ... tarihinde kurumunuza başvuruda bulundum. Ne var ki geçen sürede maaş hala bağlanmış değil.
    Başvurumun hangi aşamada olduğu, alacağım toplu paranın miktarı ve ilk aylık ödemesini ne zaman alabileceğim konularında tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini arz ederim

adın soyadın
    tc kimlik numaran
    çocuğun adı soyadı / tc kimlik numarası
    adresin
    telefonun
    * SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
    PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sedef19 Avatarı

Gerçek Adı
    sedef aydın
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm 3yıl oldu bizim evrak daha hala evrak tahsis serviste sizlere sormak istediğim bir tanıdığımız ankaraya gitmişti ona bizim evrak ne durumda bi bakabilirmisin dedim tc nosuyla sormuş ödeme emri verilmiş 1ay içinde alırlar demiş fakat ben evrak takip sitesinde her gün bakıyorum ödeme emrinde bişey yazmıyor işlemde diyor 2 5aydır tahsis serviste sizce doğru bilgi vermiş olabilirlermi bilen arkadaşlar cevaplarmısınız herkeze iyi akşamlar

Üye
    salihcann Avatarı

Son Giriş
    09.10-2009
    Saat
    22:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben maaşa baglanmısdım ayın 13 08 2009 da safranbolu kaymakamlıkdan malmüdürlügünden baglanmısdı ve benim evraklarım ankaraya giştdi ve geldi pirimsiz genelmüdürlügüne gitdi ve bana 14 09 2009 da geldi maaş alıyorum ben raporum yüzde elli sekiz oranı sizde gönderin olurmu