Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sezerer Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    S raporum var 2022 sayılı yasa raporumda yazıyor ama ben özel sektörde çalışıyorum sen sigoırta var diye geçmez diyorlar nasıl iştir.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Gökhan, raporunda yazabilir. Haklardan yararlanmak istediğini soylemişsen o ibareyi yazarlar ya da demesen bile. Lakin raporunda o ibarenin olması 2022 aylığı alman için yeterli değildir.
    Çünkü 2022 aylığı almak için sadece % 40 ve üstü engelli sağlık kurulu raporun olması yetmiyor. Bir de muhtaç bulunman gerekiyor.
    2022 Sayılı Kanun'a göre sigortalı çalışanlar 2022 aylığından asla yararlanamazlar. Hane bazlı gelir hesabı bile yapılmaz. Sen sigortalı çalışıyorsan hanenin gelir durumuna da bakmadan aylık talebin reddedilir ve bu da gayet yasal bir işlemdir.

Üye
    sezerer Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim.

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya çalışıyorsan daha ne istiyorsun bu maaşı işe yerleştirilmemiş olanlara veriyorlar, ben çalışmıyorum mesela, bir de evinde yok ssklı yok bilmem ne varsa kesiyorlar engelliyi birey olarak bile görmeyen bu zihniyetle sonuna kadar savaşacağız arkadaşlar, muhtarlak seçim zamanı diye kazanabilmek için sizin aile nüfusunuza adam yazıyorlarmış bilmem ne türlü türlü dolaplar çeviriyorlarmış ondan sonra da maaşlar kesiliyormuş arkadaşımın maaşı kesilmiş, AKP nin sonu geliyor. Ya en azından bir maaşımız vardı o da gitti... Yarın gidip kendi maaşımın durumunu öğreneceğim.