Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thespian Avatarı

Gerçek Adı
    BATU
    Son Giriş
    08.09-2015
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkür ederim abla görmemiştim k.bakma melek abla ve mehmet abi şimdi ben 2002.de galeride çalışıyodum 1 yıl sigortalı çalıştım sonra diyalize girdiğim için işi bıraktım bu çıkan yeni yasa ile toplu para ödeyip 1800 günü tamamlasam mamülen emekli olabilirmiyim

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Toplu para ödeme imkanı yokki.
    1800 günle emekli olabilmek için şartlar farklı
    Diyelimki %40 --%59 arası bir engelle işe başlayıp işe girdikten sonra ara verin vermeyin orası önemli değil ve ya isteğe bağlı olarak 1800 günü ve 10 yıllık sgklı olma süresini tamamlayıp emeklilik müracatında bulunduğunuzda %60 üzeri bir rapor almanız gerekir.
    Konu anlaşılır olsun diye %40 %59 arası başlayıp 10 yıllık sgk lı olunacak ve sonrasında önceden tek bir hastalıktan %60 engelli raporu idi şimdilerde kapsam genişletildi rapor almanız gerekir.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ablacım malulen emeklilikle ilgili sorularını şuradan yaz ve sor sana zahmet:http://www.engelliler.biz/forum/emeklilik/
    B
    u konuya tam vakıf değilim. Orada yazarsan hem bilenler hem tecrübe sahipleri sana yazarlar. Gözden kaçan bir şey olursa hem mudahale edenler de olur ve doğru bulunur. ayrıca başkaları da faydalanır bu bilgilerden. Burada ise gözden kaçar konu.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12