Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2022 alan bir kişi evinin lüks olması eşyaların lüks olması LCD bilgisayar vs gibi eşyaların bulunması dayalı döşeli ev olması kesilmesine sebeb olurmu ?

Üye
    yigit67 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

olmaması lazım zaten 2022 için eve gelip kontrol ediliyomu ben alırken gelmemişlerdi sadece evrak üzerinden onaylıyorlardı

Üye
    zhl06 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla arkadaşım bizim çocuğun 2022 si bağlanırken geldiler tek tek eşyalara baktılar incelediler kaç yıllık olduklarına kadar baktılar.özelliklede eşyaların lüks olmuycak bilgisayar 2. el olursa bişi demiyolar televizyonda öle eski kasaydı bizimki.allahtanki evde lüks bişeyimiz yoktu yoksa yandıydık sanırım.ona göre maaşı yeniden bağlandı.

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

çok saçma sistemler şimdi bir tane LCD alamazmıyız bizim kullanma hakkımız yokmu çokmu göze batıyor

Üye
    MuKoM Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed ÖZER
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    12:31
    Yaşadığı Yer
    bingöl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim eve de gelmediler evrak uzerınde yapıldı

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Hiç öyle bir şey olur mu ya,eşyalarınız belki hediye edildi,onlara neki..

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

2022ayligi alanlara bu kadar kriterle engelliyi 3 kurus icin zora sokuyorlar.Sivil teror magdurundaki engelli olana maasina gelirine bakilmaksizin Maasa bagliyor.adaletsizlik tavan yapmis.hic mi dikkatini cekmiyor kimsenin sistemdeki bu haksizlik..Oburunun lcd sine bakiyor,teror magduru sivil engellinin bmw sine ,maasina gelirine malina mulkune bakmadanOdedigi tazminatin yNinda bir de maas bagliyor.adaletten gozlerim yasariyor.

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

ikinci bahar; Hiç sorma ya nedir bu adaletsizlik böyle ya yazıklar olsun vallahi verdiği üç kuruşla seni hayatını kilitliyor mağdur bırakıyor ..

Üye
    ağa Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.01-2017
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar, Türkiye bir hukuk devletidir. Bu tür tahmini yorumlarla insanları yanıltmayalım. Yasa da derki, "Hanede yaşayanların gelir oranı kişi başı asgari ücretin 1/3'ünü geçmiyorsa 2022 maaşı bağlanır. Eşya ile ne alaka.

Üye
    ferhat1965 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2014
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esya ile cok alaka sacmaliklar diz boyu evde bulasik makinasi varmi lcd tv varmi,bilgisayar varmi sanki bunlar zenginlik gostergesi eeeeeeeee sonra Hukuk devleti sevsinler boyle hukuk devletini ....

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet türkiye hukuk devleti kağıt üzerinde. Sen tutarda 2022 maaşını bağlmanın şartlarını sydv deki memurun vicdanına bırakırsan bu hukuk devlet değil vicdan devleti olur. Allah hiç bir kulunu başka bir kulunun vicdanına bırakmasın. Gerçekten de çok acı bir durum. Gelen memurların ağzına bakmak. Tek bir duam var Allah kendinden başkasına bizi muhtaç etmesin.

Üye
    zhl06 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla arkadaşlar bencede çok saçma ne yani 2022 alcaz diye çadırdamı yaşıyak.iyi o zaman devlet para vercek diye hiç bişeyimiz olmasın çadır kurak yaşıyak.bizede maaşa bağlarken iğneden ipliğe herşeyi sordular incelediler hatda küçük tüpe kadar....

Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar siz zannediyormusunuz ki engelliler hak ettiği gibi yaşayabiliyor? Bu ülkede vicdanı olnayan bir memurun eline bu yetki verilirse senin mağdur olman onun umranda değil. Geçen ay başımızdan geçen olay tamda bu konuyla alakalıydı. Evde bakım parası alıyorum.Adres değişikliği yapmıştık bunu 1 hafta içinde il müdürlüğüne bildirdim. 2 gün sonra sosyal hizmet uzmanları eve incelemeye geldiler ve evde eşyalarımın olmadığı oturacak bir sandalyenin bile olmadığını sadece annemin odasında yatağı ve kullanacağı eşyası oldugunu gördüler ve bunun nedenini sordular. Bende eşimden ayrıldiğımı eşyaları eşime bırakıp sadece annemi alarak bu eve taşındığımı ve çok zor durumda oldugumu söyledim. Onlar hemen annemi özel bakım merkezine yatırmamın doğru olacağını söylediler. Bende bunun mümkün olmayacağını anneme 10 yıldır baktığımı Allah ömür verdiği sürecede bakacağımı söyledim. O ay evde bakım parası eksik yatmış nedenini sormak için aradığımda bakım paramızın evin fiziki şartları yetersiz olduğu için kesildiğini söylediler. Bende ertesi gün il müdürlüğüne gidip müdür yardımcısı beye durumu izah ettim. Eve gelen uzmanlarında ısrarla annemi özel bakım merkezine bırakmam gerektiği konusunu vurgulamalarında bir art niyet aradığımı evimde eşyamın olmaması sebeyle bakım parasının kesilmesinin beni ve 82 yaşında % 93 engelli annemi dahada mağdur edeceğini söyledim. Kendisi de hemen yeniden bir uzman göndereceğini konuyu takip edecegini söyledi. Yanlız eve birkaç eşya almamı enazından biriki sandalye masa almamı söyledi. Herneyse yeniden inceleme yapıldı ve bakım param onaylandı. Ama temmuz ayında alamadım. Nasipse bu ay alacağım.Yani daha önce ev eşyalarım lükstü o zmn anneme daha iyi bakıyormuşum anlamına geliyormuş. Şimdi eşyam yok anneme bakamıyorum anlamına geliyormuş. Kısaca anlayış bu. Ama bazı yerde tersi düşünülebiliyor tabiki. Yine diyorum öyle yada böyle bu paraları almaya hak kazanmış kişilerin ev eşyalarından dolayı mağdur edilmeleri hangi mantığa sığar onuda yetkililerin vicdanına bırakmak lâzım. Allah hepimize kolaylık versin. Şu mübarek ayda beni zor durumda bıraktılar onlarıda Allaha havale ettim.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evde eşyamız olsa neden eşye var diyorlar. Eşya olmayıncada neden eşya yok diyorlar. gülsek mi ağlasak mı anlamadım. Kısacası devletin kurumları bizlerin hakettiği maaşı vermemek için kırk takla atıyorlar. Ama söze gelincede şukadar engelli kişye maaş veriyoruz şukadar kişiyede bakım parası veriyoruz diyor. Kimse işin iç yüzünü bilmiyor malesef.

Üye
    yiğido5858 Avatarı

Son Giriş
    25.01-2014
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benım 2022 mi yenı 18 e gırmıstım ne guzel maaşımı alcaktım evde bi annem çalışıo diye maası ıptal ettıler oda asgarı ucretle calısıyo annem çok saçma bı sıstemın ıcerısındeyız hakkımızı yıyolar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon