Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ama bu Eylül döneminde Zaten hakem Kurulu'nun kararları uygulanıor. Bu karara göre de enflasyon farkına göre maliye memur katsayısını yeniden belirlior. Maliye Hakem Kurulu'nun belirlediği memur katsayısını, enflasyon farkına göre yeniden belirledi ve buna göre hesabı yaptık.
    Şimdi sadece 1. faktör etkiledi. 2013 ikinci altı ay maaşları belli ve Eylül dönem aylıklarına sadece 1. maddede bahsettiğim ve yukarıda da uzun uzun anlattıgım 2 aylık fark eklendi sadece yahu!
    Başka değişiklik olursa ona göre hesap yapar ilan ederiz buradan da.

Vurl Kanun yürürlüğe girsin tekrar senin olaya döneriz ablam. Şu an başvurma yeni Kanunu bekle oldu mu?

Bugün yarın Cumhurbaşkanı onaylar ve yürürlüğe girer tasarı inşallah uzun surmeyecek.

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bimer e değişiklik var mı diye yazı göndermiştim cevap gelmedi iki haftadır.. Bekliyorum ablam.

Üye
    tolg@ Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    02:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol kalem abla anladım

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memur aylıklarına zam yapılınca 2022 maaşlarına yansıma oluyormu acaba haberde duydum 2014 yılında memurlara zam yapılcakmış ?

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet dua20 memurlara zam yapılınca 2022 maaşlarınada am geliyor ama çok fazla bi zam olmuyor

Üye
    baronessaakin Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akın
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    05:44
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Kalem hanım ve diğer yetkılı arkadaslar

sizden bu engelli aylığı hakkında bılgı istiyorum cevaplarsanız sevınırım.Ben yuzde 68 olarak malıyeden sevklı olarak rapor aldım.Şu anda sadece dışarıdan eskı tarım ssk olarak aylık 2013 yılı ıtıbarı ıle 166 tl prim yatırıyorum.Size sorum bu prımımı devam ettırerek engellı aylığı alabılırmıyım.Yatırdığım prımım mıktarı muhtaclık sınırının altında kalıyor anladığım kadarıyla.Bu durumda nasıl bır yol ızlemelıyım.Yoksa ssk mı kapattırmakmı gerekıyor.Kapattığım zamanda prım gunum erken emeklılık ıcın dusk kalacak ayrıca her ay hastanede kontrollerım var vede ssk lı olmama ragmen cok fark oduyorum.Ödediğim ssk eskı tarım ssk (2925 sayılı ) 15 gunluk prım odeme ama saglık tan 30 gun uzerınden yararlanıyorum.Su anda bu tarım ssk kaldırılmıs durumda.

Saygılarımla

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım yanlış başlık altına yazmışsın neyse ben aklım erdiğince cevap yazayım

%68 maliyeden sevkli ne demekki onu bir anlatın maliyeden vergi indirimi almanız gerek 1.2.3. seviyede bu indirimi alsanız dahi tüm sgk ya yatırılan prim sayınız önemli engeliniz oranında indirim yapılır fakat sgk primi yatırmaya başladığınız ve yaşınız önemli siz net olursanız net cevap vermeye çalışan arkadaşlarımız olur

Saygılar bizden

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234