Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelliler için yeni düzenlemeler yolda beyler ins meclis tatile girmeden bu yasalar cikar su günlerde çalışmalar yapıyorlar aile sosyal politiklar bakanlığı bir kac link vermek isterim ..

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | ?Sözleşme?yi Ulusal Mevzuatına Tamamıyla Aktaran İlk Ülke Olacağız?

Engelliler için yeni düzenleme yolda - Radikal Ekonomi

bir cok haber sitesinde mevcut haber

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaymakamlıktan dedilerki oğlunuzada 2022 alabilirsiniz üracaat ettik 4ay sonra tespite geldi memur tenceredeki yemeğe kadar buzdolabının içine kadar baktı 1hafta sonra aradık karar ret gelirimiiz 119u geçiyomuş itiraz biişe yaramıyo sakın itiraz etmeyin kızkardeşimin maaşı da kesildi 2022 maaşı için tespit ertelendiyse bu ne

Üye
    cigeriskimi53 Avatarı

Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    18:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

septik40 abicim benim kırıldıgım bana emin olmadan belgen olmadan bişeyler ortaya atma diye yazmandı çünkü ortaya attıgım hiç bişey yoktu. Sydvden geldiklerinde belge falan bırakmıyolar bırakılsa resimler buraya kopyalardım. Neyse abicim keşke eskisi gibi hiç 2022 maaşlarının incelenmesi olmasa buna hepimiz sevinirdik içimizde acaba benimde maaşim kesilirmi diye bi korku bi şüphe olmazdı. Evet ben durdurulmadı diye yazı yazdım durdurulduysa neden bize gelindi benim anlamadıgım bu, memura incelemeler bir yıl ertelendi deniliyo diye sordugumda bize öyle bir yazı gelmedi bize ne deniliyorsa bizde onu uyguluyoruz bizde emir kuluyuz dedi. Ergayli bizede sdyvden memur geldi ama size gelenler gibi tencereye buzdolabına bakmadı hatta hiç bi yere bakmadı demek bize gelen insaflıydı. Allah yardımcımız olsun inşAllah hiç birimizin maaşı kesilmez...Hoşçakalın

Üye
    mehmetx Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

peki kardeşlerim tamam sizin maaşınız baglandı eywallah ama maaşı benım gibi baglanamayan 1.5 senedir bekleyen cok insan var siz diyorsunuz bizim yararımıza oldu ee bizim zararımıza oldu simdi nolcak peki

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende müracaat ettiydim geçenerde eve kimse gelmedi ve ben bağlanıp bağlanmadığını öğrenmek için gittiğimde red edildiğini ancak temmuzun sonuna doğru yeni yönetmenliğin kendilerine gönderileceyi ve benimde ağustosun başı ortası gibi tekrar kuruma gitmemi bilgi almamı söyledi kurum yetkilisi kendilerine genelge mi ne gelince 2022 engelli maaşına müracaat eden kişilerin tekrra dilekçeleri incelenip yeni yönetmenliğe uyan kişilerin maaşlarının bağlanacağı aynı tam buşekilde söyledi memur

Üye
    mehmetx Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

peki yeni genelge cıktıgında eğer bizim maaşlarımız baglanırsa benim basvurum 15.03.2012 bu tarihden itibarenmi alıcam paramı

Üye
    alfa Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KaRe
    Bilgileri bizle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234