Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 52 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ha gayret son iki haftaya girdik

Üye
    ilbeyhakan Avatarı

Gerçek Adı
    hayat
    Son Giriş
    27.07-2014
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vatandaşların mevzuat değişikliği nedeniyle mağdur olmaması açısından yapılacak incelemelerin bir süre tehir edilmesi ertelenmesi kararlaştırıldı. denmekte. buna göre şu an kesilen maaşlar hak sahiplerine haziran döneminde verilecek demek oluyor galiba.ne dersiniz bu konu hakkında.

gelir tespitinde gelirim 125 tl olduğu için maaşım kesildi.mart döneminde maaş alamadım rapor istediler verdim. 20 gün sonra gelir tespiti yapıldı resmen o zaman maaşım kesildi peki mart döneminde ki maaşım ne oldu, raporumuz %98 sürekli.martta 20 tl. aldım. şu an bu ertelen me ile maaşlarımız devam edecekmi bilgisi olanlar lütfen......teşekkürler..

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ilbeyhakan şuradan şöyle bir mantık yürütelim devletin mantığıyla verilen hak geri alınmaz(ama çok güzel geri alıyorlar)kesilen hak geri verilmez geri alımda çok güzel işler yapar devletimiz ama kesilen hakta geri ödemede okadar güzel iş yapacağını sanmıyorum

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben bu erteleme işini yayınlayan sosyal yardımlar netin sahibi selçuk mumcuya bu konuyu nereden duyduğunuzu wörd belgesinde sosyal yardımlar genel müdürlüğü logosu olduğunu fakat asp ve sosyal yardımlar genel müdürlüğünün sayfalarında böyle bir duyuru olmadığını varsa sayfanın linkini istediğimi sordum saolsun amcam bırak cevap vermeyi bir de sorumu silmiş zannediyorum bu selçuk mumcu sdyve çalışanı yukarıda ayşe ceren hanımın da dediği gibi gaz alma haberi olarak bu haber yaydılar eğer gerçekse sayfasının linkini versinler bizde bakalım ama cevap yazmadığı için biraz tuaf haraketler çok filim haraketler bunlar

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Olmayan bişeyi niye haber yapsın walera kardeş
    seni takip edioyomda hep karamsar yazılar yazıyon kusura bakma

Kendin diyon selçuk sydv çalışanı o bilmicekte kim bilcek

Düzelticekler bence
    düzeltmezlerse 2022 maaşı alan kalmıcak

Üye
    alfa Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walera akardeş

bencede fazla karamsar olma, selçuk mumcu doğru yayınlamış sydvleri ara sor alo 144ü ara, daha önce aramışsın yine ara sor bakim

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walera sende o günü sydv ile görüştüm temmuza kadar herkesin incelemesi yapılsın diye yazı gitmiş dedin. selçuk mumcu gaz alıyorsa sende iyi gaz veriyorsun millete hakkını yememek lazım. uyduruk yanlış bilgilerle korkutma şu insanları.

neden internette yok böyle bir duyuru diye soruyorsun cevabını verdim yine sormuşsun yine veriyorum. bu belge her vakfın bulunduğu ile posta ile gönderilmiş bir duyuru. açıp dikkatli bakarsan her vakıfın ismini yazmak için boşluk bırakılmış bilmem anlatabildimmi. sakin ol kardeşim maaşın kesilmedi yönetmelik değişirse korkunda kalmayacak inşallah.

Üye
    mehmetx Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

peki ben 1 sene önce başvurdum ve beni yeni genelgeye tabi tutuyorlar yani 119 tlye babam emekli diye maaşımı baglamıyorlar eğer bu yenı düzenleme olursa maaşım baglanırsa toplu paramı alabilcekmiyim eğer toplu paramı alamazsam ben ne anladım bu işten

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

mert ata mirhat alfa İNŞAALLAH sizin dediğiniz gibi olur ben kendi adıma bir şeyden korktuğum veya karamsar olduğum yok hakkımızda hayırlısı olur İNŞAALLAH

Üye
    ilbeyhakan Avatarı

Gerçek Adı
    hayat
    Son Giriş
    27.07-2014
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

incelemeleri durdurun dediyse sayın müsteşar ve karar ertelendiyse 25 ocaktan bu yana kesilen maaşlarında 2. bir karara kadar ertelenmesi gerkmiyormu.benimmi türkçeyi anlama kabiliyetim kıt .anlamadım gitti. arap saçına döndü herşey,

Üye
    nextby01 Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    dunya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaş dogru söyluyorsunuz bende dün vakıfa gıttım dedımkı mart ayının maaşını alamadım sürekli olan hastalıgım sistemden kaynaklanan hatadan dolayı süreli görünmüş ve aylık alamadım beni hastaneye sevk ettıelr en son p aldım mayıs ayının 10 da bende acılen aslı gibidir fotokopisin verip bir an önce işleme koyulması icin özür oranım fazlalaştıgından dolayı p ve gerıye dönük ödenmesi diye dilek ce verdim bugun kotrol gıttım bana da aynısını söyledı ler sizlere iyi haber dedi danıştay ıptal etmiş bende dedım ne haberi tam magdur oldum az bi sure kalmıştı en son nısan ayında 100 tl nakdı yardım yapılmıştı ben şimdi 2 .3 ay daha nasıl beklerım ben bittim dedım yapacak bişey yok dediler bakalım 1 hafta sonra 144 arayacagım.yada bilgisi olan arkaşlar yardımcı olursa ıyı olur tşkler

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

234 tl olması çözüm değil. 25 ocakta yayınlanan yönetmeliğe göre atıyorum maaş alanların %99 u kesileceği kesinken hazırlanan yeni yönetmelikde bu oran %50 lere düşer yani yarısının maaşı yine kesilir. çünkü en düşük emekli maaşını 900 tl varsayarsakveya evinde çalışan bir memur birey varsa yine engelli mağdur. her türlü 234 tl barajını geçer. mutlaka gel,rlerden asgari geçim giderlerinin çıkartılmazı gerekli ve ev arsa araç gibi varlıkların rayış bedelleri hesaba katılmamalı. bakalım neler değişecek yeni yönetmelikle hakkımızda hayırlısı olsun. teşekürler ayşe hanım bu bilgiyi paylaştığınız için

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

mert ata kardeşim bak selçuk mumcunun sayfasında ne yazıyor buyrun okuyun ben bir anlam veremedim siz bir anlam verebilecekmisiniz
    ilhan diyor ki:
    21 Mayıs 2013, 21:00
    Ha bide son duyurumu yapayım arkadaşlar başbakan engellilere verdiği maaşları kaldırmış artık verilmiyor dilek ablacım dedin ya gözüm görmüyor belki gözünden dolayı engelli maaşı alabilirdin ama kakmış ALLAH hepinizin yar ve yardımcısı olsun tekrardan hayırlı akşamlar

144 ü arıyorum açan yok hep meşkul şimdi sorarım karamsar dünen benmiyim

inanmayan bunu tıklasın
    Asker Ailelerine 250 TL Maaş İçin Başvurular Başladı « sosyalyardimlar.net

bu haber yalansa selçuk efendi niye yayınladı bu haberi niye silmedi birşeyler dönüyorya hadi bakalım hayırlısı

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Inanma kaldirsaydi duyardik

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o verdiğim linki bi tıkla oku da mert ata ondan sonra buraya yaz yorumunu ne oluyor anlamadım hani yukarda diyordu ya biri selçuk mumcudan iyimi bilecen diye rica ediyorum o linki tıkla oku buraya yorumunu yaz madem yalan haber mumcu niye silmemiş

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon