Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sadrettin Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar....
    sizlerden fikir almak istiyorum...6 sene önce işitme sorunu yaşadım ve neticede engelli oldum..mart ayında R rapor aldım...daha önce gayrimenkul işi yapıyordum ama tabir-i caizse battım...eşimdende ayrılmak üzereyiz...bugünlerde mahkemem olacak...
    şimdi.....
    1-1 senedir hiçbir sosyal güvenliğim yok...(dünya kadar vergi ve prim borcum var)
    2-anne babayı kaybettim..tek yaşamaya çalışıyorum....
    3-babadan kalma evim var...altta ufak bi dairede 200 lira kira gelirim var....haricinde hiçbir gelirim yok...
    4-2022 maaşına ya da muhtaçlık maaşına başvurabilirmiyim? evetse hangisi olmalı?

şimdiden çok teşekkür ediyorum....
    sağlıcakla kalın....

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    200
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evde Bakım aylığı alamazsınız, % 50 ve üzeri 'ağır özürlü' ibareli raporunuzun olması gereklidir. İşitme engeliyle 'ağır özürlü' ibaresini alamazsınız.

2022 içinse kira geliriniz 119 TL'nin üzerinde olduğu için ve tek yaşadığınızdan dolayı bağlanmaz.
    http://www.engelliler.biz/forum/2022...ri-guncel.html
    Şansınızı denemek isterseniz rapor oranınız % 40'ın üzerindeyse, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı' na http://www.engelliler.biz/forum/2022...ec-guncel.html başlığındaki belgelerle başvuru yapabilirsiniz.