Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar bir bankada hesabım var hesabımda 15bin veya 20bin civari bir para bulunsa 2022 veya Evde bakım için sıkıntı olurmu bilginiz varmı?

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

muhtemelen cunku ayda 100 lıra gıbı bı para getırır bulurlarsa kı şimdı çok kolay bulmaları bence guvendıgın bırının ustune yatır. nacızane fıkrımdır

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

musty35; Benim olsa benim değil bir yakınım parasını hesabıma yatırmak istiyorda bende merak ediyordum aslında yani parayı hesabımızda toplama hakkımız yokmu nasıl bir iştir bu herşeyimiz sıkıntılı

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdide benim değil diyorsun kardeş nasıl bir çelişki bu yada açtığın baslık yanlış

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

sevenler1981; Benim olsa ne olmasa ne bundan sanane birader ben musty35; arkadaşa cevap olarak yazdım farkında isen boş tartışma yaratmak istiyorsan yanlış konuya yazıyorsun

Üye
    combivent Avatarı

Gerçek Adı
    ilhan gür
    Son Giriş
    04.10-2014
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba, kesinlikle bir sorun oluşturmaz. çünkü bir insan 2022 sayılı kanun gereği maaş alıyorsa sağlığı gereği çalışamadığı veya normal insanlara nazaran çok daha fazla sağlık masrafı yaptığı için alıyor. dolayısıyla hiç bir mal, mülke sahip olmayacak gibi bir kayidi yaptırım uygulanması çok saçma olur ki bizzat benim banka da bir miktar birikimim var...

nasıl devletin verdiği maaş ile ben evlenip çoluk çocuğa karışamıyor hatta verilen maaş sağlık giderlerime medikal cihaz elektrik faturasına bile yetmezken kalıpta devletin 2022 sayılı kanun gereği maaşı bizlerin banka da ki üç kuruş paramız var diye (üç kuruş beş kuruş orası bir şeyi değiştirmez) kesmeyeceğin den eminim...

içiniz rahat olsun gönül rahatlığı ile banka da adınıza para bulundurabilirsiniz... (çanakale den istanbula hastaneye kontrole gidip muhtemel 15 - 20 günlük hastane yatışı masrafım 750 - 1000 TL arası iken veya bunun gibi durumlar da devlet sen den bihaber ise banka da ki birikim den de bihaber olmak mecburiyetindeler...