Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SGK'ya şirketi bildirdim fakat sonuç hakkında bana bilgi verilmiyor nedense ceza aldımı almadımı orası sizi ilgilendirmez diyor biz rapor yazarız veririz eğer bir sahtecilik var ise Sgk bunu mahkemeye verir kendi bünyesinde ayrıca bende savcılığa şikayetde bulundum ama Sgkdan bir sonuç alamadık sadece yatırılan primleri geri çektiler.

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Merhabalar bir kurum beni haberim olmadan sigortalı göstermiş 120 gün olarak buna sebeb 2022 yasadan faydalandığım 3 ayda bir maaşım kesildi kesinlikle her hangi bir başvurum olmadı hiçbir şekilde iş yeri ile alakam yok ve fizik olarak da o işe uygun değilim bunun için bir avukat buldum fakat samimetine güvenmedim 4 5 ay oyaladı beni bir sonuç çıkmadı uzun lafın kısası güzel güvenebileceğim bir avukat istiyorum var mı önereceğiniz temiz birisi ?

Teşekkürler.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçtiğimiz günlerde birisi yazmıştı. gönüllü avutaklık yapıyorum diye. linkini bulabilirsen buradan yazarım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12