Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789
Toplam 124 mesajın 121-124 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karabeli Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    03:53
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba buradan engelli derneklerine engellilerle ilgili bakanlığa sesimizi duyurma istiyorum engelli kardeşlerim 3 ayda bir aldıklari 750 tl maş la geçinmek zorunda bırakılmakta bu maşı alan engelli çalışırsa maşı kesilmekte çalişmasa 3 ayda bir aldığı 750 tl maşla gecinmek imkansiz birde bu maşı alan özürlü her hangi bir sosyal güvencesi olmadıgı icin maşi kesildiginde çok madur olmaktadır sözün özü özürlü maşı alan engelliler gerek kendi işlerini gerekse özel söktörde çalişirken ssk li olsabile maşi kesilmemelidir sadece kamuda çalişan özürlünün 2022 maşi kesilmeli çevremde bildigim bir suru engelli var sosyal güvenceleri olmadiği için evlenemiyorlar engellilerle evlenecek kişiler normal bir maşı yok ssk sı yok yarın özürlü maşi kesilirse biz nasil yaşariz diyorlar haklilarda benim dedigim gibi olsa özürlü maşi alan özürlü başka bir işte çalişabilse hiç bir sıkıntı kalmayacak bu konuda yetkililerin duyarlı olmasını bekliyorum

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bı duyum aldım özurlu maasları kesılcekmıs bazı arkadaların bu dogrumu lutfen yardımcı olun

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

engelli yasası hazırlıyoruz diye övünüyorlarya işte keserlerse şaşırmam çıkarılan yasalar kazanılmış hakları geri almak için çıkıyor yoksa başka türlü o hakları kanunen geri alamazlar

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    enes kardeşim biz o duyumları yaklaşık 2 ay önce aldık şimdide erteleme masalını gündeme getirtiler

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789