Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon
Toplam 124 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @aynurrr aynen katılıyorum..

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loris kardeşimn bu provozuyon alabilir olayını varya herkes yanlış biliyor mesela benim özürlü maaşım yok annem özürlü o maaş alıyor ben şimdi geçen hafta annemi ptt y e götürdüm gitmişken birde e devlet şifresi aldım anneme kendimede aldım daha önce almıştım ama şifremi unuttuğum için tekrar aldım hem annemin hem kendim için e devlete girdiğimde provazyon alabilir müstahaktır yazıyor bu provozyon kelimesini belki yanlış yazıyorum tam bilmiyorum nasıl yazıldığını neyse bu demek hani yeşil karttan gss ye geçiş olduya yeşil kartlar iptal oldu şimdi bizim tedavi giderimizi devlet gideriyor ya bu provozyon olayı onu anlatıyor bu durum engelli maaş durumuyla ilişkili olsaydı o zaman benimde maaş almam gerekirdi öyle değilmi kısacası senin dediğin doğru bence diğerleri yanlış biliyor yani maaşın kesilmiş olsa dahi sağlık hizmetinden yararklanabiliyorsun

ayşe ceren hanım sizede katılıyorum evet maaşları yükselten bu hükümet ama hayatı yaşanmaz hale getiren yine bu hükümet en basit örnek tedaş tamamen özelleşti birde eski sayaçları değiştiler güya akıllı sayaç taktılar bizi mahvettiler önceden 30 40 lira fatura öderken şimdi 80 tlden aşağı düşmüyor inanın her ay kesime geliyorlar bu kurum özelleşene kadar hiç böyle sorun yoktu üstelik on içinde ödemezmezse bu kez sistemden kesiyorlar açtırma içinde 20 tl yazıyor üstelik bu elektrik kurumuda çalık grubu ve bu şirket başbakanın damadının aldığımız maaşlarla faturalara yetişemiyoruz yani kaşıkla veriyorlar kepçeyle geri alıyorlar dünyanın en pahalı benzinini biz kullanıyoruz sigara ve alkolden alınan vergi p evine mutfak tüpü alıyorsun şu an 73 tl bunun 40 tl si sadece vergisi bu hükümet resmen bize gidin mağarada yaşayın diyor elektrik harcama benzin harcama sigara içme tüp harcama ee dah ne yaopacaksın mesela benim annem özürlü kalbinden ameliyat olması gerekiyor ama devlet hastanerinde çok riskli sadece özel hastanerinde çok daha az riski var ama özele gidemiyorsun çünkü bize paralı hiç bir şekilde indirimin yok bu konuda bimere yazdım yardım talep ettim ama sadece sydv den çok az bir miktar yardım yapıldı onunlada hiç bir şey yapma şansımız yok hani aile ve sosyal politakalar bakanlığı 65 yaşında yukarı yaşlı ve özürlüleri sosyal güvence altına alıp her ay asgari ücret tutarında maaş alacaktı gazte ve fatma şahinin sitesinde böyle haberler çıkıyor ama hani nerde burada hiçte öyle bir durum yok birde engelli maaşlarını kesrek tam tersini yapıyorlar

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ad1l2;
    o zaman sorun yok sağlıktan yararlanıyosun maaşında devam ediyor sosyal incelemende yapılmış rahat ol......evine felan kimse gelmez korkma.....

walera;
    o arkadaşın başka bir takıntısı vardır ondan kesmişlerdir..........

ayşe ceren;
    bu eylülde 817tl aldım mart ayındada 768tl aldım ALLAH BEREKET VERSİN ALLAH devletimize zeval vermesin.......ben bekarım geçindirecek kimsem yok bana yetiyo......2 ihtiyar anamınan babamınan kalıyorum....babam emekli evi arabası arsası herşeyi var babamın o ölünce maaşıda bana kalıcak diğer mal varlğıda BABAM SAĞ OLSUN.....bu üüç aylıktanda kurtulcam her ay alıcam babamın maaşını..........o kadarrrrrrrrrrrr

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eskiler/2013/01/20130125.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/01/20130125.htm

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ad1l2;
    bu ne şimdi topramm...anlaşıldı yeni bir kehanet..

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1,2 Milyon Engellinin Maaşı Tehlikede

bilmiyorumki her siteye bakıyoruz işte endişeliyiz çünkü o yüzden link nedense çıkmıyor yazıyı kopyala googla yapıştır enter direk habere gidiyor bilemiyorum burda yazılanlar yüzünden kafam karışıyor çünkü

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Servet Halil
    Babanızın mal varlığı tmm da maaşı 2008 yılından önce olsaydı kalırdı şimdi tek rahatsızlıktan %60 ve üzeri alırsanız yetim maaşına hak kazanırsınız oda şu anki %70 oranlı 2022 maaşından düşük
    Gerçi hayal dünyanızı yıkmak istemem ama bunca insan feryad ederken zevk alırcasına tavır almanız üzücü benim de oy verdiğim bu hükümet hayatının hatasını yaptı bir zümreyi yok saymayı tercih etti ve sende şahit olacaksın bunu ödüyecektir.
    Ad1/2
    Kardeşim şurda bir hata var e gsm kontrolleri biz 2022 maaşı aldığımız için provizyon yani devlet hastahanesinden ücretsiz yararlanıyorduk burda bir çok arkadaşımız yanılgıya düşüyor bizim maaşlar kesilse dahi bizleri kontrole gelecek sydv bize sadece devlet hastanesinden üzcertsiz faydalanma sağlayabilir ama maaş larımızı kesebilirler.
    Hata ve ya eksiğimiz şu an için herhangi bir online bilgilendirme servisinin olmayışından orayı baz alıyoruz provizyon alan maaş alır diye bakıyoruz.
    Buda en iyi şekilde durumumuzu anlatıyor yani bizleri yok saymayı öle iyi becerdilerki bir yerden ne durumda olduğumuzu dahi öğrenemiyoruz artı ısrarla son yönetleiği savunan sydvler açık bırakmamak kaydyla yüze hoş rapora direkt gerekeni yapıyorlar
    Sağlık raporu istemeleri bile yeterli öleki balthazardı geçtik istediğin dr ye görünememen gibi çok sıkıntılı anlatılacak kelime bulamadığım rezillikle karşı karşıyayız
    Anlıcan Servet arkadaşım konunun savunulacak bir yönü kalmadı varsa savun bizde o yönde hareket edelim tacizkar olmamaya gayret et yeter teşekkürler.

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haklısın septik kardeş allah cümlemizin yardımcısı olsun artı bu akp ye oy verdiğiniz için hem kendinizi hem bizi yaktınız verdiniz diyorum çüğnkü ben asla vermedim vermemde o yüzden kendimi hiç bir zaman suçlu hissetmedim

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

ad1/2
    Arkadaşım dünyanın sonu değilki sadece akp nin sonu gönlünü ferah tut olumlu bakalım herkes bu kadar duyarsız kalamaz tmm bunlarda yüz astar hak hukuk din iman ne dersen artık birşey kalmamış olabilir ama rızkımızı verende alan da Yüce rabbim Allahtır.

Üye
    hasankoc Avatarı

Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    04:50
    Yaşadığı Yer
    AFYONKARAHISAR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

servethalit,
    tuzun kuru galiba cocugun colugun yok, ama millet senin gibi degil yazdiklarini tekrar bir daha oku mantiklimi degilmi gôzden geçir!

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Hasankoç tuzu kuru varlık sağlam olsa ne olurki yarını garanti diye bakara ama mallık kalıcı biz milyonların zarar görmesinden kibarca söz etmeye çalkışırken bazen bu dengedeki arkaşlarımız ısrarla demorelize etme gibi göz karar ve mantık açımızı köreltmeye yönelik sanki üzerine vazife gibi yeltenip duruyor en güzel cevap bu olsa gerek ne dersiniz

Üye
    hasankoc Avatarı

Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    04:50
    Yaşadığı Yer
    AFYONKARAHISAR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne yaparsiniz her toplumdami desem topluluktami boyleleri çikiyor hocam.

loris, arkadasin basina gelen aynen benimde basima geldi gereken neyse yapcaz artik çaresi yok bize AKP,nin 2013 surprizi

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

septik40;

ne yani septik arkadaş şimdi ben babamın emekli maaşını alamayacakmıyım babam ölünce..bir yerde okumuştum emekli ölünce maaşı özürlü çocuğuna kalıyor diye....desene buda fos çıktı.........vayyyyyy babooooo yaktın beni..............neyse maaşı kalaydı bana ölünce arkasından iki damla gözyaşı dökerdim artık bunada gerek kalmadı.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    57

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    servethalit;

kim diyo alamazsın diye.engellıysen hem babandan maaş alırsın hemde saglık karne olur yeşil kart değil.fark şu babanın maaşı nekadar bılmıyorum.eger baban 700-800tl gibi maaş alıyorsa sana verılecek para az olur .emeklının vefatında aldıgı maaşın pi varıslerıne ödenıyo 0 u kesılıyor.p inde büyük ksımı sag ise anneye gerı kalan ise kız evlat ve okuyorsa erkek evlatlarla engellı evlada paylaştırılıyor.özur yüzdenız kaç bilmıyorum ` üzerı ise 3 ayda 1100 cıvarı galıba ay'a bölersek aylık 360 tl faln edıo.eger babanzıdan kalan 360 ve daha fazlaysa 2022için hiç ugrasma saglıkdan faydalanma hakkın daha ii olur.360 tlden az kalıcaksa kı 700- 800 tl alan bırınden az kalır o zamn 2022 maaşı için ugraş

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon