Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
Toplam 124 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akp yerel secımlere hazıralnıyo ilçe sydv bırkaılmasının sebebı olabılır akp oyverırsen herseyı alırsın yoksa yok. Eskıden komur verıılerdı ızmırde onu bırden kestıler. Enazından bız almıyoruz...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bu formun 15. sayfasında

adl kardeş

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sydv nin insafına kaldıysa iş kötü sadece şefle biraz selamımız var aslında orda çalışan iki memur ve vakıf müdürü karşı apartmanda duruyorlar ama şahsi bir meseleden dolayı aramız bozuk nerdeyse bir kaşık suda boğacaklar ama yinede kömür yardımı olsun senede bir iki defada ayni yardım yani nakit yardım yapıyorlar geçenlerde ben annemin sağlık durumu hakkında bimere yazdım onlar sağlık grubu başkanlığına iletmişler onlarda beni sydv yolladılar ama müdürün öyle bir konuşması vardıki nerdeyse dövecek biz yardım yapmıyoruz dedi daha sonra sağlık grubu başkanı bunları arayıp ilgilenmisini söylüyor müdür bana bizim evin önünde söyledi bana bende gittim dilekçe verdim güya bizde büyük bir para bekliyorduk istanbul koşuyoluna götürüp orada ameliyat ettirecektik ama verilen para o kadar azdıki o parayla ancak istanbula gider gelirsin nerde hastanede ameliyat olması diyeceğim şuki eğer onlara kaldıysa işimiz çok zor

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bak allah rahmet eylesin timurtaş hocaefendinin güzel bir sözü var buyur Dünyada dokunulmazlığı olan 2 şey kaldı. 1'i hindistandaki inekler, diğeri; ülkemizdeki millet vekilleri.

Timurtaş Uçar Hocam

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru valla

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sydv daki memurlar okey de taş döndürmekten başka neye yarar ki

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diyosun......ama ayşe hanım maaşımızı 170 tlden 2005 yılında 400 tl ye yükseltende bunlar..........kesmezler.........bu kadar korkutmayın kendinizi cesur olun biraz benim gibi....ankaralı hemşerim.

ad1l2;
    aynen kardeş kimsenin maaşının felan kesildiği yok asparagas kanmayın bazı insanlara psikolojimizi bozmak onların amacı......her şey yolunda.

eygayli;
    sanane kardeşim sydv deki memurlardan ne yaparlarsa yapsınlar ister okey oynar ister pişti oynar her şeye muhalefet ediyonuz......biraz pozitif olun. isterse gelir senin evine sosyal incelemeye maaşını keserler şimdi oldumu rahatladınmı bana böle yazdırınca.......he bide BANA DOKUNMAYAN YILAN 2000 yıl yaşasın..........

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

servet kardeş benimde kafam karışık valla ya bizim memlekette kimsenin maaşı kesilmemiş buraya giriyoruz herkes maaşımız kesildi diyor ya bu işin doğrusunu nerden öğrenecez anlamadım valla artı o senin dediğin bana dokunmayan yılan benzetmesi lafına katılmıyorum birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için sonuçta bugün onlara olduysa yarında bize olur birlikten kuvvet doğar

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim o yılan benzetmesinde mübalağa ettim bende biliyorum yanlış olduğunu doğru söylüyon biz engellilerin bizden başka dostu yok.........eşşekten düşenin halinden eşşekten düşer anlar misali.....kardeşim provizyon sorgulamanı yap orda müshaktır provizyon alabilir yaarsa işlem tamam demektir.kimsenin sözüne kanma.

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet yazıyor zaten

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

o o nu yükseltmişte bu bunu yapmışta 25 ocaktaki yönetmeliği amerikan aile ve sosyal politikalar bakanlığı yayınladı dimi bu yönetmelik hala yürürlükteyken hala birileri bir şeyler söylüyor

lorisin maaşı kesildi ama hala müstehaktır provizyon alabilir diyor yukardaki sayfalara bakarsanız

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walera kardeşim ne bileyim allah hepimizin yardımcısı olsun bakmışın yarın bizimkide kesilmiş burası türkiye her an herşey olabilir zaten bu akp iktidarken ben hiç bir zaman güvenemem

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bizim öncelikli işimiz 25 ocaktaki yönetmeliği durdurmak için bir şeyler yapmamız lazım izmirde protesto edildi ama çok ses getirmedi

ya bana resmen ankara sosyal yardımlar müdürlüğü dediki yeni başvurular bitsin ondan sonra eski maaş alanlar incelenecek zate hangi arkadaştı adını hatırlamıyorum bimere yazmıştı bimerden gelen cevap neydi 2022 maaşı 25 ocakta yayınlan yönetmelik esaslarına göre bağlanacaktır zate yeni baş vurular bitsin eski maaş alanlar taransın rayiç bedlleri falan devreye girsin giderler gelirden düşmesin bakalım kaç kişi bu maaşı alacak 25 ocakta yayınlanan yönetmelikte yazmıyormu rayiç bedellleri giderler gelirlerden düşülmüyeceği

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@servet;

senin maaşın kesilmemiş olabilir ayrıyeten de senin sorgunda provisyon alabilir müstahaktır da yazabilir. Ha eğer sen bu söze yani provizyon alabilir müstahaktır yazan herkesin maaşı duruyor kesilmemiş diye yazarsan sana hiç bir şey demiyorum.

Keza benim de müstahaktır ve provizyon alabilir yazıyor aynı şekilde abiminde öyle yazıyor. Benim maaşım durdurulmuş ama abiminki devam ediyor.

Ben maaşımın kesildiği konusunda sana neden yalan söyleyeyim sana yalan borcum var. Neyse biraz bilgi eksikliğinden bizlere yazında yalancı falan demişsin çok kırıldım.

Neyse bilmemek değil öğrenmemek ayıp

Ben yeni rapor almak için iki gün sabahın köründe kalkıp zar zor sıra alabildim ve heyet polikiniklerini dolaştım. Bir psikiyatri ve noroloji polikinikliği kaldı. Ama psikiyatri heyetine girmek için 29.04.2013 tarihine gün verdiler. Ne yapalım Allah büyük inşallah o gün muayene olduğumda inşallah bu ikisinede muayene olup yeni rapor çıkarabilirim. İnşallah hazirana kadar bağlarırda çekemediğim mart maaşını da alıp rahatlarım.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Servet Bey Ne Demek Okayde Oynar Bilmem ne Oynar Hayır Efendim Oynayamaz Onlara Oynamalrı İcin Para Ödemiyoruz Biz Bizlere Arkadaşlarımıza Yardımcı Olmaları iCİN Ayrıca Arkadaşlarımızı Yalncılıkla Sucluyor Olmanız Afedilecek Gibi Degil .Sanırım Sizin real hayatta maaşı kesilmiş kimseyi tanımıyorsunuz .ben tanıyorum dostlarımın kesilmiş durumda Ayrıca bu forumdaki Arkadaşalarımın Samimiyetine İnananlardanım...

Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon