Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 124 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ne demek olacak kardeş maaşa devam............benim sorgulamada da seninkilerin aynısı yazıyo.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

yani hala gss kapsamıdasın muayne olabilirsin diyor provizyon hastaneye gittiğinde sgk varmı diye bakılan bir sistem provizyon alamasan devlet hastanelerinde bölüne göre muayne olduğun yere göre ücret alınır örnek devlet hastanesinde gssen veya sgk kan falan yoksa gastrolojiye git seni hemen vezneye gönderip 60 tl muayne parası yatırmanı isterler dahiliyeye gitsen vezneye 13 tl muayne parası yatırmanı isterler

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler arkadaşlar Maaşı henüz çekmedim umarım devam ediyordur buradaki arkadaşların maaşların kesildiğini görünce bir bakayım dedim

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben çoktan parayı yedim bile...........

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sorun yok devam

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşAllah maaşlarınız devam eder arkadaşlar

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kamuoyunda Fakir-Fukara Fonu olarak bilinen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Kayseri temsilciliğinde muhtaç ve fakir 351 kişiye yapacağı toplam 1 milyon 462 bin 573.24 liranın bu kişilere verilmeyerek sahte belgelerle zimmete geçirildiği ve
    Fakir vatandaşların parasıyla Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin düğününde bile altın takılmıştı.
    Kayseri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Müdürü Refik Yılmaz’ın ifadesi:

“Görev yaptığım süre içerisinde Vali Nihat Canpolat, Vali Osman Güneş döneminde çalıştım ve Vali Mevlüt Bilici dönemlerinde hala çalışmaktayım. Her üç vali döneminde de özel kalem müdürü olarak Kadir Şimşek görev yapmaktaydı. Kadir Şimşek, zaman zaman vali bey Sosyal Hizmetler Yurdunda evlenen kişilerin düğününe gidecek yada bayram veya özel bir günde özürlü çocukları ziyaret edecek, çeyrek altın, tam altın veya yarım altın takmayı düşünüyor, bunları al getir diyordu. Ben de bunun üzerine vakıfta çalışan elemanları kuyumcuya göndererek altın alıp gelmesini söylüyordum, vakıf çalışanı da gidip altın alıp geliyordu. Genellikle Ahmet Yeşiltaş ve Bayram Özkan’ı altın almaya gönderiyordum. Altın alıp geldikten sonra sosyal güvencesi olmayan herhangi bir kişi adına çek yazıp tahsil etmesi için bankaya gönderiyorduk. Bu şekilde yazdığımız çekleri ismini yazdığımız sosyal güvencesi olmayan şahıslar gidip bankadan parayı alıp kuyumcuya veriyordu. Bazende Kadir Şimşek bana telefon ederek “müdür bey kuyumcudan 2-3 tane altın aldık. Onların parasını kuyumcunun gönderdiği şahıs adına çek yaz öde” diyordu.

(…)

Kadir Şimşek bana Mevlüt Bilici ve Nihat Canpolat döneminde böyle talimat vermedi. Yukarıda belirttiğim altın verme talimatlarını Osman Güneş döneminde bana verdi. Kadir Şimşek , Osman Güneş’in haberi olduğunu söylüyordu, gerçekte Osman Güneş’in haberi olup olmadığını bilmiyorum ayrıca birlikte çalıştığım vali yardımcılarının hiçbiri bu konuda bana herhangi bir talimat vermediler dedi.

Memur Bayram ÖZKAN’ın ifadesi:

Bir seferinde Kadir Şimşek, Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki’nin çocuğunun düğününe vali bey gidecek altın takacak, altın alın getir dedi. Ben de altını alıp Kadir Şimşek’e verdim. Altın bedelini de yukarıda belirtilen şekilde çok yazılmak suretiyle ödendi.

(…)

Ben Ali Mantı veya Fahri Oluka, valiler Osman Güneş ve Nihat Canpolat’a altın vermedim ancak valiler Osman Güneş ve Nihat Canpolat’a verilmek üzere Kadir Şimşek’e sayısını şu an hatırlayamadığım kadar tam altın, yarım altın ve çeyrek altın verdim. Benim gibi Refik Yılmaz , Ahmet Yeşiltaş altın alıp veriyorlardı.

(…)

Özel Kalem Müdürü Kadir Şimşek sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Hayrunnisa Gül şehit ailelerine yardım yapacak, 3000 TL para getirin dedi. Ben de bankadan çekler suretiyle tahsil ettiğim 3000 TL’yi 1000’er TL yarı zarfa koyarak toplam 3000 TL parayı özel kalem müdürü Kadir Şimşek’e teslim ettim. Kadir Şimşek bu parayı Hayrunnisa Gül hanıma verip vermediğini bilmiyorum dedi.
    9 Temmuz 2012 tarihli vakfın mütevelli hayetini çağırdığı karar tutanağı

24: Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti üyelerinin bir sonraki celse tanık olarak dinlenmeleri için duruşmaya adlarına çağrı kağıdı çıkarılmasına…

5 Eylül 2012 tarihli vazgeçme tutanağı:

18) Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti üyelerinin bir sonraki celse tanık olarak dinlenmeleri yönündeki ara karardan vazgeçilmesine
    MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYE LİSTESİ

2) OSMAN GÜNEŞ : KAYSERİ VALİSİ ( 17/01/2007 – 08/05/2007) VAKIF BAŞKANI

4) OSMAN GÜNEŞ : KAYSERİ VALİSİ ( 26/10/2007 – 04/12/2007) VAKIF BAŞKANI

6) MEHMET ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI - MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYESİ

bir yerde okudum arkadaşlar paylaşmak istedim doğruluğu ne derece doğru bilemem ama çoğu haber sitelerinde var bu.

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

konumuzla ne alakası var hem bu haber yalan kışın adam herkese sucuk dağıttı .....

Üye
    FelaqeTcocuq Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara / Sincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar maaşı kesilmmeyipte alamayan özellikle ptt kart ile maaş ceken arkadaslar maaşlarınız kesilmedi ptt kartların yılda 1 defa şifreleri deişştiği için maaşlarınıız cekemiyorsunuz sgk dan gerekli bilgileri alıp ptt kartınızın şifresini deiştirerek en fazla 3 iş günü içinde maaşlarınızı ala biliirsiniz..

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Işte bu kadar bizde güncelledik maaşımızı çektik günlerdir buraya yazıyorlar maaşımız kesildi diye ben buralarda kimsenin maaşının kesildiğini duymadım ama herkes bu sitede maaşım kesildi diye yazıyor ne gerekçeyle kesildi diye soruyoruz cevap vermiyorlar benimde kafam karıştı valla insanları yalandan depresyona sokuyorlar

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

yok adl merak etme gerçekten kesilenler oldu

en basiti kare arkadaşımızın loris arkadaşımızın kesildi

kimse kimseyi depresyona sokmuyor kare arkadaşımızın maşının kesilmesi kendi yazdı ikamet loris arkadaşımızın maaşının kesilmesi raporu süresiz olduğu halde 5 yılı geçtiği için yeniden rapor almaya yollamışlar lorisin yazılarına bakarsan görürsün adl kardeş bu yönetmelik kaldığı sürece 6. ay maaşı zor gibi görünüyor pazar günü izmirde eylem yapıldı haberlerde gördüm ne acıdırki önde gelen haber kuruluşlarının hiç biri bu haberi vermedi sadece bir kanal bu haberi verdi ismini söyleyerek reklam yapmak istemiyorum ama bi formda o kanaldan resimle beraber yazıyı kopyaladım çok inanmıyorsan lorise sor kare arkadaşımıza sor o kanala tel aç pazargünü izmirde maaşı kesilen engelli vatandaşlar eylem yaptımı diye sor adl kardeş

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

VALERA ARKADAŞIM NE Amaçla kesildi loris burada yazdı raporun süresi dolmuş diye yeniden çıkaracam dedi peki bu diğer maaşı kesilenler niye kesildi diye hiçmi bir yerlere sormadı kesildiyse elbet bir gerekçesi vardır maaşları kesilen arkadaşlar için bende üzüldüm inşallah yakın zamanda tekrar bağlanır ama loris arkadaş hariç hiç kimse sebebini araştırmamış öyle gözüküyor bu gün onlara yarın bize ne zaman ne olacağı belli değil sonuçta akp iktidarının insafına kalmışız hak arayacak bir kurumda yok adamlar ahime bile başvuruyu yasakladılar bu akp den neyin hesabını sorabilyoruz zaten maaşı kesilen arkadaşlar bir araştırsınlar bizde durumu öğrenelimki yarın bizimde başımıza gelirse hiç olmazsa nedenini biliriz

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ya işin açıkçası yeni yönetmeliği uygularlarsa rayiç bedelleri falan giderlerin gelirlerden düşülmemesi çok kişinn maşı kesilecek birazda sydve çalışanların insafına bırakıldık

karede yazdı onun maşının kesilme sebebi ikamet bak bu sayfanın başında akılıç bi formda yazdı sydveden cumartesi evlerine gitmişler

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evety hiçbir rtv kanalında görmedim doğrudur bu konuda yalan olmaz zaten bu durumlar şundan oluyor herhalde sgk dan aile ve sosyal politikalar bakanlığı eliyle sydv ye devroldu bu kurum aslında kaymakamlığa bağlı olduğu için bence kaymakamlıkta bir şeyler dönüyor allah belalarını versin mazlumun hakkını yiyenin allah yanına bırakmasın durum senin yazdığın gibiyse desene bizim ilerimiz kötü allah yardımcımız olsun

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    amin demekten başka hiç bir şey gelmiyor adl

2022 aylıkları ile ilgili yeni Yönetmelik Resmi Gazete'de yayınlandı | 25 Ocak 2013

yazan:
    walera bak burayı incele haber burda adl kardeş sayanın sonlarında izmirde maşı kesilen engellilerin eylemi

Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon