Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oguzaslan2 Avatarı

Son Giriş
    02.08-2014
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle foruma yeni üyeyim.Size bir sorum olucaktı.Ben rapora göre yüzde 61 engelliyim.Ama babamın üzerine bulunan ev vb. nedeniyle maaş alamıyorum.Daha 18 yaşımı doldurmadım.20.12.1995 doğumluyum.18 yaşımı doldurduktan sonra maaş alabilirmiyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Evin rayiç bedeli yine gelirinize eklenir. vb.'den kastınız daha başka arsa,araç gibi varsa onlarında rayiç bedelleri aynı şekilde hesaba dahil edilir. Hanede kaç kişinin yaşadığı ve kaç kişinin çalıştığı önemli. Gelirinizle giderleriniz tespit edilir. Geliriniz fazla ise doğrudan, gideriniz gelirinizden fazla ise, aradaki fark gelire eklenip kişi sayısına bölünür ve bu miktar 119 TL'yi geçerse bağlanmaz. Şurayı: http://www.engelliler.biz/forum/2022...ri-guncel.html inceleyin lütfen.

Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/2022...alamazsin.html

Üye
    oguzaslan2 Avatarı

Son Giriş
    02.08-2014
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cevabınız için teşekkür ederim.Varsayalım ev :100.000 tl olsun bide 40.000 tl değerinde babamın üzerine araba olsun evde toplam 6 kişi benle birlikte 3 okuyan çocuk bide bebek var.Annem çalışmıyo ev hanımı.Evde 1 çalışan var(Baba) oda 700-900 tl arası maaş alıyor.(sabit değil)

Bu şekildeyse maaş alabilirmiyim ?

Not: Ben 18 yaşımı doldurduktan sonra reşit olarak görünücem.İnşallah üniversite kazanıp başka eve çıkarsam yada yurtta kalırsam babamdan bağımsız yaşayacağımdan bu maaştan yararlanırmıyım ? Bunu da söylerseniz sevinirim.