Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    denizvmavii;

Öyle oğullarının milyarlık bilmem neyi olup da bu maaşı alanlar olduğunu hiç sanmıyorum varsa da onlar yüzünden bizi rencide edemezler, bizi rezil edemezler, ben zaten kendim gidip kestireceğim çünkü bu kadar rezilliğe de tahammül edemem, verdikleri üç kuruş için gelip araştırma yapacaklar bilmem ne

Üye
    niyazi bey Avatarı

Gerçek Adı
    N
    Son Giriş
    30.06-2014
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022 hayel oldu artık genetik kas hastasıyım agır işlerde calışamıyorum lise 1 den tekim kiim bana masa başı iş verirki kardeşim 119 lira sınırmı olur bir aldıgım 2022 maaşı vardı oda gitti

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

kalem hanımın açıklamasını okurmusun mert ata bu konu içinde sen yanlış yorumluyorsun genelgeyi

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Niyazi bey Allah şifa versin.evet durum vahim kara kara düşünüyoruz.ne yapsak takmıyor hükümet şimdide gereksiz şeylerle oyalanıyorlar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Faik Yıldırım ve Turkcell Global Bilgi Heyeti ile görüştü. —ne bu şimdi çokmu gerekli önce vatandaşın sorununu halletsinler gerisi kolay.ama yooook vatandaş sürünsede olur biz yalakalarımızı şahlandıralım diyorlar

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

kalem apla siz ne düşünüyorsunuz sizin söylemlerinizle çelişiyor mert atanın söyledikleri

İşlemleri devam eden dosyalar
    GEÇİCİ MADDE 2 – (1) İl veya ilçe idare kurulları tarafından ya da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından muhtaçlık kararı alınmış olmakla birlikte aylık bağlama işlemleri henüz tamamlanmamış olanlar hakkında alınmış muhtaçlık kararlarının geçerli olarak kabul edilmesinde ve aylıklarının bağlanmasında geçici 1 inci maddeye göre tekrar muhtaçlık tespiti yapılması gerekmez ve bu durumda olanların aylık bağlama işlemleri, 22 nci madde ile yürürlükten kaldırılan Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Bakanlık ve Vakıflar tarafından sonu
    YÖNETMENLİKTE KAFAMI KARIŞTIRAn İl veya ilçe idare kurulları tarafından ya da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından muhtaçlık kararı alınmış olmakla birlikte ve devamı var aylık bağlama işlemleri henüz tamamlanmamış olanlar hakkında alınmış muhtaçlık kararlarının geçerli olarak kabul edilmesinde ve aylıklarının bağlanmasında geçici 1 inci maddeye göre tekrar muhtaçlık tespiti yapılması gerekmez YAZIYI YORUMLARMISINIZ DAha önce muhtaçlık kararları alınanların tekrar alınmayacagı mı söyleniyor

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer bu saçmalık gerçekse ve yıllardır maaş alan insanların maaşları kesilirse, 119 tl gibi iğrenç bir muhtaçlık sınırı kalkmazsa bu hükümetin çekeceği var demektir. Kimse beni, bu yaştan sonra tekerlekli sandalyedeki kızını döven bir adama mahkum edemez, sen birey değilsin, çocuksun bizi ırgalamaz diyemez kimse, git seni döven babandan para iste diyemez kimse bana, eğer bütün bunlar gerçekse Fatma Şahin denilen karıyla uğraşırım ben yani...

119 tl muhtaçlık sınırı belirleyip Avrupa'ya gireceğiz diyorlar, sen daha evrimi kabul etmiyorsun, bilim adamı maymundan geldik diyor sen adamın sitesine saldırıyorsun, sen hala okullarından gençlere yobazlık öğretiyorsun başka ne beklenir ki bunlardan işte olacağı buydu, gittik enayi gibi oy verdik bunlara

Üye
    umay1264 Avatarı

Son Giriş
    06.10-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hatac Kesinlikle Katılıyorum Sana.. Bugün Bilimsel Bir Teori Olan Darwin Teorisine İnanmayan ve Darwin'in Kitaplarını Yasaklattıran Zihniyetten Sosyal Adalet ve Sosyal Devlet Anlayışı Beklemek Kelimenin Tam Anlamıyla Aptallık Olur..

Üye
    atipik Avatarı

Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sandıkta görüşeceğiz onlarla arkadaşlar.Hak ettikleri yere: "Tarihin çöp sepetine" gönderelim de Mazlumun ahını almanın ne demek olduğunu görsünler..

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

paranoya hali hazırda maaş alanlardan değil maaşa başvurmuş ve bu devrolma işleri yüzünden uzun süre maaşı bağlanamayan kişilerin muhtaçlık tespiti hakında bahsediyor. mesela mehmet bey ben geçen sene mart ayında başvurdum diyor. mehmetin başvurusu yeni yönetmeliğe göre değilde yüürürlükden kaldırılan yönetmeliğe göre değerlendirilmelidir. ben sormak istediğini anladım maaş alanların durumu incelemeye alınırken hangi yönetmelik esas alınacağını soruyorsun. bu sorunun cevabı aslında bir muamma. eğer yeni yönetmeliğe göre sosyal inceleme yapılırsa maaş alanların abartısız %99 unun maaşı keslecektir.o zamanda ortaya 2022 maaşını kimler alabilir diye bir soru çıkıyor. çok az kişi bu maaşdan yararlanamaya devam edecektir. bekleyip göreceğiz

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayşe ceren hanfendi maaşı bağlamamalarına üzüldüm bende ilk başvurduğumda bağlamadılar babam emekli değildi çalışamıyordum borcumuz çoktu o durumdayken bile bağlamadılar. ama 8 yıl sonra yine başvurdum mal müdürlüğüne babam emekli oldu bu sefer bağladılar.bu işler bulunduğunuz mal müdürlüğündeki memurlara bağlı.ama mal müdürlüğü ve sgk şuanki sosyal yardımlardan çok insaflı orası kesin

Üye
    foton22 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2014
    Saat
    11:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlarım sizlerle duyduklarımı paylaşmak istiyorum engelli maaşla ilgili:
    Raporu 40%-70% olan ASGARİ ÜCRET tutarı maaşı alacak uç ayda bir değil her AY. Raporu 70% ve üzeri ASGARİ ÜCRET + EVDE BAKIM MAAŞI. “Gelir tespiti” gibi çağı dışı uygulama yok, “Bakımla yükümlü” bu günde kim kim bakıyor? Duyduklarım AK parti tarafında görüşmelere açılacakmış. AK parti bunları da yaparsa bizlere seçimleri TEK geçer şimdiden tebrik ederim. Allah AK başımızdan eksik etmesin.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim sorum mart maaşlarına az kaldı acaba durduruldumu yoksa maaşlar alınacakmı

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün bi memur evlere girip bişeyler soruyordu aklıma sydv memurları çevre araştırmasınamı başladılar diye bi soru geldi.

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 5 dakka önce 144 ü aradım mart ayı özürlü maaşları ödenecekmi diye sordum
    daha önceden alıyomudunuz dedi evet dedim
    evet mart ayında yatıcak dedi özürlü maaşları

Biyo senin için sordum

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mirhat;
    teşekkürlerimi sunarım çok sağol mirhat

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon