Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunz0505 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    16:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar mrb daha önce 2022 özürlü maaşı alıyorud fakat 2012 yilinda turkcell özürlü işçi ariyordu

http://www.engelliler.biz/forum/ilan...lim-ilani.html

burdaki gibi fakat benim ilim diyarbakir

diyalize giriyorum şimdi ben bu işte çalışıyorum yani gitmiyorum fakat aylik para veriyorlar bana bu işe hem sigorta + asgari ücret şimdi bu işe başladığımdan beri

özürlü maaşım iptal olmadi bende iptal edemedim fakat bi türlü iptal edemedim yani tam çözemedim

sorum şu 90 günü geçmiş ben özürlü maaşını aldım bununla ilgili bir sorun çikarmi çünkü iptal etmeyi düşünüyorum bi türlü iptal edemiyorum ne gibi dilekçe yazmam lazim nereye vermem lazim bu konu hakkinda yardimci olursaniz sevinirim ceza felan gelebilirmi bana yoksa devletin işi belli olmuyor

beni rahatlatirsaniz sevinirim KOLAY GELSİN Şimdiden herkeze teşşekkürler

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

rahatlatamıcam aynen cezasıyla ödicen kestiremedimde ne demek hem işe gitmeden para alacak iş buluyon hemde üstüne bu maaşı alıyon ilginççç

Üye
    yunz0505 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ArkAdasim bilerekmi yürüttük parayı sanki hemen kırıcı sözler söylemenin ne anlamı var

anlamsız32
    Misafir Üye
    anlamsız32 Avatarı

Meraba , bende işe başladığımda 2022 maaşı alıyordum 3 sene önce emekli sandığına işe başladığımı ve maaşımın kesilmesini isteyen bır dılekce yazdım ama bu arada 2022 maaşımı bankadan hiç çekmedim. cevabı 2-3 ay sonra geldi . sanada tavsıyem engelli maaşını cektıysen çektiğin miktarı geri yatır ve dilekçene cevap gelene kadarda yatırılan paraya sakın dokunma yoksa faızıyle bırlıkte gerı ödersın arkadaşım.

Üye
    yunz0505 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 ci dilekçemi yolladim umarim iptal ederler

Adamlar özürlü maaşı çikarmak için doktorlara para verip anlaşma yapıyorlar erdal bey gelmiş bana burda hikaye anlatiyor olacak is degil gerçekten

Üye
    paradoks79 Avatarı

Gerçek Adı
    ökkeş çakal
    Son Giriş
    06.03-2013
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende 4,5 ay önce memur oldum. maaşımı kestırmem için önce ankaraya prımsız ödemelere dılekçe yazdım gerı döndü neymışte kurumlar arası degışıklık olmuş tekrar s.yardımlaşmaya yazdım oradakı memur sıstemı açtı pasıf ettı birkaç dakıka sonra kurumlararası bılgı akışı oldugu için tekrar aktıf oldu. defalarca bimere sordum nereye basvurayım diye en sonunda dilekçenızı yazın bize gönderın dedıler oonuda yaptım 15-20 gün sonra bimerden yazılı cevap geldi. baglı bulundugunuz sydv.ye basvurun diye tabi bu zaman zarfında 90 günlük süre gectı maaşımda yattı ama çekmedım ve çekmeyecegım. halende s.yardımlaşmaya basvuramadım. ço merak edıyorum sonunda nolacak acaba.