Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 73 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2022 yeni yönetmelik ile alkali sosyal medyada başlatmış olduğumu harekati olumlu sonuçlar vermekte
    bazi yazarlar bu durumla ilgili benden bilgi istedi ben tam bilgiye sahip deiğilim bu yüzden bu açalan konu altina yeni yönetmelikle alakali bilgili ablamiz abilerimiz mevcut

saygi duydugum bir yazar ishakbeyaz ay bu konuyla ilgili benden mail beklemekte

twitter den desteklerinizi bekliyoruz arkadaslar

@ENGELLIYASAM ADRESİM

ayrica konuyla alkali

sayin mv şafak pavey soru onergesi

Görüntüle 178724 İSTANBUL MV. ŞAFAK PAVEY'İN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI'NA YAZILI SORUSU 04.02.2013

http://www.tbmm.gov.tr/guncel_yazili_sorular.htm

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ist01;

kardeşim verdiğn linkte şafak paveyin soru önergesi yok esas numarası ile de baktım yok

Üye
    mikado456 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    23:25
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben okudum 178724 nolu.hatta indirdim pcye buraya ekleyemedim (( 20. sayfada

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ist01;

Sevindim bak buna umarım Şafak Pavey elinden geleni yapar o da engelli bir insandı sanırım

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende okudum yüreğine sağlık güzel yazmış cevabını bekliyoruz aspb 'dan

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

buldum bende okudum bakana soru soracağına yürütmenin durdurması için mahkemeye gitseler daha iyi olmazmı bakanda kendi açışından şu şöyle olcak bu böyle olacak veya hiç cevap bile vermiyecek sorulan tarihe bakın hala cevap vermemiş bakan bence soru yerine mahkemeye gitseler daha iyi. işlerine gelen şeyleri mahkemelere taşıyorlar ama

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

walera;

Biz engelliler toplanarak bu rezilliği boykot ediceğiz zaten, eğer mucadele etmezsek gelip evimizdeki eşyaları da alırlar herhalde, mücadele etmek zorundayız arkadaşlar, derneklerde falan buluşalım haberleşelim birbirimizle yoksa iş daha da kötüye gidecek

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

hani nerde bi eylem planı varmı bende uyayım ama bi plan yapmammız lazım mesela burdaki herkes bi karar verse istanbulda olanlar şu gün şurda toplanıp basın açıklaması yapalım tvlere haber verelim ama hani lider bi lider seçip plan yapıp artık harakete geçme zamanı

Üye
    umay1264 Avatarı

Son Giriş
    06.10-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Miletvekilimiz Şafak Pavey Konuyu Twitter Sayfasından Takipcilerine Duyurdu https://twitter.com/safakpavey/statu...13967404605440 Biraz Olsun Umutlandım Ne Yalan Söyleyeyim

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Fikret, şu yazıyı mail atabilirsin:http://www.engelliler.biz/forum/2022...alamazsin.html

Sonra şuradaki yazıyı:http://www.engelliler.biz/forum/enge...siz-artik.html

Daha çok sorun var ama şu an bekleyen sorular da var. özel mesajlara bile cevap yazamadım ablası. Bu yazıları istediğin gibi düzenleyebilir ya da aynen mail atabilirsin.

Şu soruları biraz cevaplayım zaten ben de bu konulara döneceğim.

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devlet ; evde bakım maaşı vermek için hak tanımıştı yaşlılara engellilere bakanlara maaş bağlanacak ve bu hak geri çekilmez demişlerdi.2022 maaşıda bi haktır geri çekilemez .şimdi devlet evde bakım maaşınıda kesmeyi düşünüyor engelli maaşınıda.yani sözünde duramıyor daha güvenmez artık bu kadar insan hiç bi sözüne hiç bi hakkına ...

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

walera;
    Evet buluşalım bir yerde bence enn uygun yer engelliler federasyonu, ya da TSD şubeleri olabilir, arkadaşlar TSD'nin olaydan haberi var mı?

umay1264;
    Ben soru önergesini bir türlü göremiyorum hangi sayfada

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ayşe ceren sizin yolladığınız akp millet vekiline bende mail attım aynen şöyle yazdım sitemizden bir arkadaşımız size yeni çıkarılan yönetmelilke ilgili soru sormuş sizde sorunun ne olduğunu tam anlatırmısınız hak kaybınız yok demişsiniz sayın vekilim peki ben şimdi size bir şey soracam ben9 sene önce eşimden boşandım özürlü duruma girmeden önce almış olduğum bir dailreyi ayrıldığım eşim ve cocuklarıma bırakıp ben o evden ayrıldım ama tapu benim üstüme ben başka bir ile bir arkadaşımın bana tahsis ettiği adına ev bile demenin mümkün olmadığı bir evde yaşıyorum bazen annemde kalıyorum bazan kardeşimde kalıyorum şimdi çıkardığınız yönetmelikte diyorki kira geliri beyan edilmeyen evin rayiç bedilini 120/1 i kira vermeden oturulan evin 240/1i gelir olarak hanenize gelir sayılacak eşime bıraktığım tapusu benim üstüme olan evin rayiç bedeli 27000 tl bunun 120/1 235 tl gibi rakam yapıyor e bu bana gelir sayılırsa 119 tlyi geçtiğinden benim maşım kesilecek oysa şuan ben hastalık larım nedniyle ne çalışabiliyorum nede tedavi olabiliyorum arkadaşımıza sormuşsunuz ya sıkıntı ne işte size sıkıntı hiç bir yerden parasal anlamda gelirim olmadığı halde siz kurduğunuz düzende kira beyan etmediğim 90 mt karelik evin 120/1ini gelir sayarak benim maddiyatım var olduğunu söylüyorsunuz vermediğiniz paranın hayrını yapıyor gibisiniz hiç bir gelirim olmadığı iiçin ben eşime ve çocuklarıma bıraktığım evin betonlarını kemirmeye başlayayım yada arkadaşımın bana burada otur dediği evin betonlarını yiyeyim yada sabah oturduğum evin betonlarından parça akşama öbür evin betonlarından parçalarmı yemeye başlıyayım bir de sn vekilim siz dr muşsunuz bunların demirlerini aç karnınamı alıyım tok karnınamı saygılar sunarım

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ayşe ceren;

MUrtaza Bey'in olaydan pek haberi olmayabilir, verdiği cevaptan anladığım kadarıyla yönetmeliği doğru düzgün okumamış, herşey yolundaymış gibi yazmış, eğer maaşlarımız kesilirse tabi ki eylem yapacağız, bütün bu saçmalıklar yok evin rayiş değeri(duvarları mı yiyeceğiz), giderler çıkarılmadan tüm gelirin kişi başına bölünmesi önceden giderler çıkarılıyormuş paraları vermek istemiyoruz demiyorlar da çeşitli bahanelerin ardına saklanıyorlar. Her sene gelip sosyal inceleme adı altında gelip bizi rezil edeceklermiş, verdikleri üç kuruş için, insanda biraz utanma olur. Bu yönetmelikdeki saçmalıklar değiştirilmezse elbette gerekirse açlık grevi yapacağız

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu rayiş bedeli denilen saçmalık yeni çıktı arkadaşlar şimdiye kadar alıyorduk da şimdi mi zengin olduk? 10 yıldır alıyorum maaşı hala aynı evdeyim, o üç kuruş parayla birşeyler biriktirmen zaten söz konusu değil, bu nasıl devlettir ki paraları arttıracaklarına biz ezilmeyelim diye uğraşacaklarına bizi güçlü insanların karşısında daha ezik duruma düşürüyorlar. Ben bizim burda bir alışveriş merkezine hep oturmaya giderdim mesela orda 2 milyar maaşa çalışan müdür olan birisi beni kovdu, tek suçum facedeb mesaj atıp hal hatır sormaktı "Sen nesin de benle muhatap oluyorsun" diyerek beni kovdu, işte böyle insanların karşısında daha fazla ezileceğiz bundan sonra, çünkü devlet onların gücüne güç katıyor, onlara bu ülkede yaşama hakkı, bilmem kaç milyar maaş hakkı tanıyor ama bize bu hakkı tanımıyor.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon