Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 73 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşım bilmiyorum da maaşlarınız kesilmediği sürece böyle aslı astarı olmayan şeylere inanmayın. ZAten ben bir tuhaflık olduğunu hissettim yani daha önceden 200 tl olan maaşımızı 1200 tl ye çıkaran Tayyip pat diye niye kessin, yok böyle birşey, zaten öbür siteye arlkadaş yazdı, sitenin sahibiyle küfürleştiler adamı hemen banladılar birşey söylemesine fırsat vermediler, bazı sahtekarların maaşları kesilecek herhalde başka da ciddiye alınacak bir durum yok, adam da bunu anlatmaya çalıştı ama adamı kovdular, ben birşeyler yazdım benim yazdıklarımı da sildiler, böyle davranmaları da ister istemez bende şüphe uyandırdı, kendim burdan belirtiyorum, AKP maaşımı kesmediği sürece oy vermeye devam edeceğim, araştırmadan etmeden kükreyip sövdüğüme de pişman oldum, o siteye yazan arkadaş diyor ki sahtekarlık yapanlar var, çok zengin olup da bu maaşı alanlar var telaşa kapılanlar da onlar zaten ama yok evinde bir çalışan varsa alamazsın yok giderler çıkarılmadan hesap yapılacak yok bilmem ne bunların aslı astarı yok üç beş zengin sahtekar kendi maaşları kesilecek diye diğerlerini de galeyana getirmeye çalışıyorlar, dikkatli olun diyorum, çok dikkatli olun birileri bizim üzerimizden bir takım oyunlar oynuyor

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarın sydv şubesine gidip bu yönetmeliğin doğru olup olmadığını sormak lazım ben gidemiyorum çünkü gidince beni deli gibi azarlayan memurla dövüşüp başımı belaya sokmak istemem ... hatac senin dediğin gibi inşAllah oy için uydurulmuş oyundur yoksa akp duman olur ama ben bu yönetmeliğin uydurma olduğunu sanmıyorum internette orjinal haber sitelerinde hükümetin parasal yönden kesintiler yaptığını gösteren haberler var

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

maaş olayı güzel umarım kesmezler ama sırf 3 aylık maaş veriyor diyede oy verilmez yanlış bi ton politikaları var bu hukümetin onlarla beraber değerlendirmek lazım ben maaşımı 1000 tl değil 3000 tl yapsa yine oy vermem bu akpye tek sorun sakatlık maaşı değil doğru gitmeyen çok şey var bu ülkede

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

peki hatac arkadaş 25 ocakta yönetmelikte çıkan kira ödemeden evin rayiç bedelinin 240/1 ayrıca 1 evin varsa ordan kira gelirin yoksa onunda rayiç bedelinin 120/1 gelir olarak hanene eklenecek ben bunu ankara sosyal yardımlar müdürlüğünde bu yönetmeliği hazırlıyan adama sordum ilk yapılan araştırmada maaşınız kesilir dedi bunları kimse kafasından yazmıyorki 25 ocakta çıkan yönetmelikte var ayrıca aynı konuyu fatma şahine ve murta diye bi akpli vekil var onlara sordum mail yoluyla adam yerine koyup cevap bile vermiyorlar twitten okdara fatma şahine rayiç bedelleri hakkında diğer konular hakkında sordum crvap bile vermediler ama inşaallah senin dediğin gibi olur fakat fazla umutlu değilim

peki bizler bu maaşa bağlanırken hane ziyaretleri komşulara sormak varmıydı şimdiki yönetmelikte bunlardan bahsediyor bu resmen 3294 sk anuna giriyor oysaki 3294 skannunda 2022 maaşı alanlar bu 3294 sayılı kanunun haricide diye ibare var kendi çıkardıkları kanunlarla kendileri ter düşüyor sonra burda kalem hanım eğer o bu işi bu kadar ciddiye almışşas ortda çok büyük bi olayın olduğunuda gösteriyor o bayan bu konularda çok bilgili ama inşaallah senin dediğin olurda maaşları kesmezler allah sonumuzu hayretsin

sahte rapor konusuna gelince o raporlarıda verenler doktorlar bizim maaşları inceliyeceklerine o doktorları incelesinler

Üye
    mehmetx Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Hatac kardesım burda kımsenın oy topladıgı flm yok babam emekli gecen sene mart ayında basvurdum agustos ayında maaşim baglancaktı ama raporum fotokopi diye orjinalini istediler sonra sydv devrettıler sımdıde sydv dıyorkı yonetmelik degisti babanla abin evden ikametgahlarını aldırsınlar maaş baglıyalım bunun acıklaması ne soyle bakalım

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kadar oy kaybedeceğini anlasalar keşke pişman olurda bu saçma yönetmeliği kaldırırlar aksini düşünemiyorum inşallah kaldırırlar

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

HATAC sen düne kadar bu sitede farkli yazirodun simdi ne oldu kardesim birden 90 derece deistin?
    ayrica kalem abla ve diyer bilgili insanlar saten defalarca yeni yönetmeliyi özetlediler sen ne olduda birden deiştin merak ettim
    ayrica bu olayin oy toplamakla ne alakasi var kardes surada bir kisi parti progabandasi yapmadi ben gormedim mevzu ciddi tehlikeli bir yoldayiz bunun farkinda olmaniz gerekir
    sonra is isten gecebilir benden söylemesi..

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hatac esti gürledi hatta kitap yazacam dedi bu konu hakında şimdide 180 derece çark etti aman kesselerde maaşımı kurtulsam bile diyor. neyse eleştirmek bana düşmez herkesin hakkında hayırlısı olsun

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün konuyla ilgili 3 sayfa rapor ve istek yazdım sayın vekilimiz Emine AYNAYA verdim

Üye
    MertAta Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

london keşke o kadar uzatmasaydın okumaya erinirler. kısa ve öz 2 cümle yeterdi. saol yinede

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

benim aklıma burada şu soru geliyor acaba bu yayınlanan yeni yönetmelik psiklojik bi harekatmı niye diyecek olursanız baksanıza akp maşımı ksesmesse ona oy vermeye devam ederim diyor acaba akp vekilleri şunumu yapacaklar yada yaptılarda bizim haberimiz yok sen engelli bana oy verirsen maaşını kesmem öyle yapsalar bile yarın o kararlarından caymıyacakları ne malum bence bu yönetmelik boşuna hazırlanmadı, piyasaya sundular nabız ölçmek için baksanıza ne tv ler ne gazetelerde bu konuyla alakalı bir tane haber yok şafak paveye ve akp engelli komisyonu üyesi vekile mail yazdım cevap vermediler faceden twitterdan herkes yazıyor ama kimseye cevap verilmiyor burda şunu anlamak lazım 2022 hak olmayıp yardımdır yarın biri çıkar sen bizdensin sen bu yardımı alablirsin der öbürgün başka parti gelir sen bizdensin bu yardımı alabilirsin der, başka bi forumda yeşil kart olayını anlatmıştım daha geçen seneler değilmi suyu olmayan yerlere yardım adı altında çamaşır makineleri gönderilmedimi iytiyacı olana değilde doğal gazlı evle kömür yardımı yapıldığını ve üstünde satılamaz yazan bu kömürlerin daha az paraya kömürcülere satıldığını tv ler göstermedimi hatac arkadaşa ne olmuş onu anlayamadım herkese rezil edecem diyen insan birden döndü neymiş akp maaşını kesmsesse oy vericekmiş sanki kendisine sözleşme yapmışlar yada yapıldı bizim haberimiz yok

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tılafsınlı;
    Mesela Tübitak bilim kitaplarının yayınlanmasını yasaklamışlar bir de özgür ülken diyorlar bırakın isteyen istediğini düşünsün

walera;
    YAni ortada bir provakasyon var gibime geliyor, AKP nin bütün belediyelerinde engelli araçları var bizi evden alıp sınavlara falan götürüyorlar önceden yoktu bunlar, AKP yoğun bir şekilde çalışıyor bunu kimse inkar edemez inkar eden nankördür, ben önce atıp tuttum, çünkü maaşlar kesilecek denilince bir anda sinirlendim, aslında pek umurumda da değil, eğer üç kuruş parayı geri istiyorlarsa bize yakışan gidip kendimizin kestirmesidir ama şimdiye kadar bu adamlar hizmet ediyorlardı, çalışıyorlar bunu kimse inkar edemez, AKP den önce zaten üç ayda 200 tl almıyorlar mıydı engelliler, yani ortada bir oy savaşı var AKP yaptığı hizmetleri kıskananlar var, provakasyon yapıyorlar, bakın ben önce inandım sinirlendim biraz araştırınca işin iç yüzü meydana çıktı. bir milletvekili cevap yazmış muhtaçlık sınırı 420 tldir 119 değildir demiş, peki biz hangisine inanacağız?

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz;

Bütün bunlar provakasyon mu değil mi anlamadım ama beni de banladılar mesela öbür siteden AKP nin hizmetlerinden bahsedince sinirlenip kovdular, ben şunu anlamıyorum AKP nin bütün belediyelerinin engelli araçları var engellilere hizmet etmek için almışlar o araçları hemen her ilçede rehabilitasyon merkezi açtılar, 10 yıl önce rehabilitasyon merkezi yoktur ama AKP tek başına mı hayır elbette mecliste diğer partilerle beraber çalşıyorlar ama şimdi pat diye böyle bir yönetmelik çıkıyor karşımıza işin içinde bir tuhaflık var, sahtekarlık yapanları durdurmaya çalışıyorlar bence, zaten milletvekili de demiş işte muhtaçlık sınırı 420 tl demiş

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz;

Zamanla belli olur

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    memurlar evine gelince görürsün hatac ama inşAllah yanılırımda bunlar hep yalandır yönetmeliğin aslı yokturdur

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon