Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 83 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eşref maden Avatarı

Gerçek Adı
    eşref
    Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mal müdürlüğüne başvuru yapanların evrakları neden hala sitemde görünmüyor.fatih bey bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Üye
    fatih arslan Avatarı

Gerçek Adı
    fatih arslan
    Son Giriş
    30.08-2013
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakanlıklar arası bir devir süreci var.
    sen bir tc ni özelden yaz. bir kontrol edeyim.

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu yeni yönetmelik insanı öldürür valla eğer ailemden ayrı bi evde olsaydım şimdiye çoktan ölmüştüm. verdikleri 3 aylık maaşla kimse geçinemez 730 tl ile en fazla 40 gün geçinilir .para .bu yönetmelikten geri dönülmüyorsa mahkemeyede verilmiyorsa kimseden oy istemesinler vatandaşta oy vermeye gitmez ve dönüşü olmaz bi dahada bu kadar insan güvenmez .hükümetin yaptığı yeni kolaylık galiba bu kısa yoldan milleti öbür tarafa göndermek.para kasada kalır böylece maaş vermekten kurtulur.ya anlamıyorum zaten 3 aylık maaş devlete nasıl bi yükü olur aklım almıyor düşünüyorum taşınıyorum hesap yapıyorum olmuyor.bizim sokaktan resmi plakalı bi araç geçse yüreğim ağzıma geliyor kesmeye geliyorlar diye .paranoyak olduk hep beraber sayelerinde ...

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akp anket yaptırmış gene arınç diyodu ya hamd olsun oylarımız %54e çıktı diye daha dün haber sitelerinde okudum ben de.

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%0.54 olsun seçim günü

Üye
    atalayxx Avatarı

Gerçek Adı
    gülsüm
    Son Giriş
    05.12-2014
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar engelli federasyonlar ve konfederasyon bakanlık önüne giderek bsın açıklaması v.b girişimlerde bulunmuşlar ama milleti uyandrmamak için hiç duyurulmuyor lütfen tv ve gazetelere yazmaktan vazgeçmiyelim ben hergün türkiyesesver.com a yazıyorum sizde yazın kanal d irfan değirmenciye yazıyorum lütfen vazgeçmiyelim bakım ücretlrindede azaltmaya gidilecekmiş ben fatma şahine ve tatyyibe tektrar yazıcam bakım evlerini çoğaltsın mademki bize para vermiycek bende çocukları devlet kapısına bırakacam siz bakın ben 28 senedir bakıyorum diycem.

Üye
    eşref maden Avatarı

Gerçek Adı
    eşref
    Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih bey özelden msj attım ama geldimi bilmiyorum akşamdan beri no tane msj yazdım sonuncu belki gelmiştir.bu gün gittim sydv ye sistemde görünmüyor. Dediler dosyalara baktı evrak takipten baktı ankara ya gitmiş ama sistemde yok.

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fatih arslan hanede 8 kişi yaşıyor

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben muhalefet partilerinin halkla ilişkiler bölümlerine bakan kişilerle görüştüm amcamlar konuyu sn milletvekillerine sunmuşlar güya yönetmelik inceleniyormuş yönetmelik çıkalı neredeyse 1 ayı geçti hala inceliyorlar bizim burdaki kalem hanım kadar her halde algılayamadılar yada hiç bir şey yapmak işlerine gelmiyor bakın akp engellilere ne yapıyor kıymetimizi bilin diye zate yapacaklarınada inancım yok çünkü aile hekimliği parasız olarak başladı şimdi reçete parası alınıyor 3 kutu ilaca kadar 3 tl her artı kutu başına 1 tl bunu duydularda ne yaptılar niye yürütmenin durdurulması için için bir şey yapmadılar akılları sıra onlarda milletten intikam alıyorlar gibi geliyor bana bu gün bi avukata bu yönetmeliğin iptali için mahkemeye baş vurusak kaç tl masraf olur diye sorduğumda yaklaşık avukat parası hariç 1000 tl geçer dedi malum o güç bizde de yok ama gücü olanlarda gücünü kullanmıyorlar mhp tutturmuş kürt türk chp tutturmuş silivri akp tutturmuş yeni anayasa başkanlık sistemi yani anlıyacağınız bunlardan hiç bir şey çıkmaz bakın tvlerde haberlerde bile bir şey yok sanki şafak paveyin bu konudan haberi yokmu eminki vardır bakın sydv çalışanı bi abimiz resmen diyorki bu yönetmelik resmen maaşların kesilmesi için çıkarılmış ben sadece görüşlerimi yazdım sürçü lisan ettiysem affola

Üye
    fatih arslan Avatarı

Gerçek Adı
    fatih arslan
    Son Giriş
    30.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuyu kendi içimizde 15 gündür yorumluyoruz. yeni başvuruları inceliyoruz. inanın işin içinden çıkılacak hali yok. bir görüş istedik. 2022 aylığa başbvuru yapan şansın kendi geliri hane bazlı incelemeye tabi olmadan 119,62 tl yi geçerse red mi edeceğiz. yoksa geliri hane sayısına bölüp muhtaç mı diyeceğiz. bekliyoruz

Üye
    mikado456 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    23:25
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fatih arslan tam benim olayımla ilgili görüş istemişsiniz...
    eğer ; engellinin kendi geliri sorgulanırsa ... maaşım devam eder değil mi? ( zira sıfır geliri var )
    sıkıntımız hane bazlıda 119 u geçtiği için

cevabı paylaşacağınız anı merakla bekliyorum.teşekkürler..

Üye
    fatih arslan Avatarı

Gerçek Adı
    fatih arslan
    Son Giriş
    30.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

keşke dediğin gibi olsa. diyelim ki engellinin kendi geliri 200 TL. bu durumda muhtaçlık hesaplamasına , hane gelirine bakmaya da gerek yok. Yönetmeliğin 7 inci maddesinin 2 inci fıkrası gereğince direkt red olur. bu geliri haneye bölemezsiniz. biz bölmek istiyoruz, bu sebeple görüş istedik.

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

destiny07;
    Ben de söyledim aynı şeyi 35 yaşından sonra babadan para mı istiyeceğim üstlik adamla aynı evde düşman gibiyiz, sevmiyorum adamı

walera;
    Tamam da şimdiye kadar neden yoktu bütün bunlar, yıllardır alıyorduk neden Fatma Şahin hanımefendi bakan olduktan sonra mı akıllarına geldi bunları araştırmak

Üye
    mehmetx Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

fatih bey benim %50 raporum var 12.02.2012 yılın 2022 maasına basvurdum agustos ayında evraklarım işleme alındı ve fotokopi nedeniyle rapor onaylanmadı ocak 7 de sydv gittim orda bana imza attırıp elime bir kagıt verip 15.02.2012 ilk basvuru ustunde ismim soyismin tckimlik no ve basvuruyu alan memurun ısmı flm yazıyor bugun sydv aradılar ve dıyorlarkı annenle abin aynı evde oturuyor gozukuyor olmasın sadece senle annen evde oturuyor ol gözükün bize haber edin burda nasıl bir yol izlicez tesekkurler sımdıden

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hatac;

sevgili kardeşim bi sydve çalışan abimizin dediği gibi bu yönetmelik remen maaşlar kesmek için hazırlanmış rayiç bedelleri falan eskiden yoktu ama şimdi var bu da o sydev çalışan abimizin söylediğinin doru olduğunun kanıtıdır

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon