Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon
Toplam 244 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi de neden şimdiye kadar kesilmiyordu da böyle aile ve sosyal politikalar bakanlığı kurulduktan sonra kesilmeye başlandı, anlamıyorum ya mecliste engelli milletvekilimiz var bilmem ne kolay mı öyle maaş kesmek inanın ki bu olay beni çok etkiledi, anlıyorum ki insan mücadele etmezse elinde olan herşey,i kaybeder, önümüzdeki seçimlere kadar sağ kalırsam milletvekilliğine adaylığımı koyacağım

Üye
    erhanöz Avatarı

Gerçek Adı
    erhan öz
    Son Giriş
    20.02-2013
    Saat
    11:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uykularım kaçmaya başladı ya birşeyler yapmak lazım

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    07:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu maaşlar bizim hakkımız yeni yönetmellik insan haklarına aykırıdır resmen rezillik verdikleri üç kuruşu geri almak için özel bir tarası hazırlamışlar üstelik birde her sene sorgulamayı günceleştirireek engelli bireyleri psikolojik baskı altında tutacaklar komşulara ve cevrye sorarak bir anlamda engelilleri verdikleri üç kuruş için rencide edecekler.... egemenler suriyedeki yanlış savaş politikaları oraya harcadıkları paraların bütçe açıklarının acısını engeleyiye fatura etmiştir.... bu reziliğie karşı ciddi bir tepki olmalıdır geri adım atırıcak bir enggeli öregütlüğü ve kamoyu olmalıdır bu zorbalığa reziliğe boyun eğersek elbetteki onlarda istedikleri gibi bizleri sömürü ve haklarınımızı gasp ederler...

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: erhanöz Mesajı Gör
    uykularım kaçmaya başladı ya birşeyler yapmak lazım
    Ya insanları bu kadar perişan etmeye kimsenin hakkı yok ya, arkadaşlar engelliler toplanıp bakanlık önünde gösteriler yapmalılar, herkes bulunduğu ilde organize olmalı buraya yazmakla olmaz, istanbulda olanlar benle iletişime geçsinler rica ediyorum, toplanalım eylem yapalım bu aile ve sosyal politikalar bakanlığının istanbul şubesi falan vardır herhalde, gidip bağıralım rezil edelim bunları, bizi bu kadar rencide etmeleri bu kadar küçük görmeleri, insan yerine koymamaları kabul edilecekı birşey değil

Üye
    cockpit Avatarı

Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hatac:
    organiza bulaşmak istiyorsan sitede konu açmak bölüm var orda acarsın tarıh saat randevu yazarsın istanbul valisi önünde toplarsın, hükümete protestu edersin istanbul valisi erdoğanı iyi tanıyor. belge hazırlayın valiye verin.
    Site Üyelerinin Buluşma Organizasyonları

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BAkın belge hazırlayıp valiye vermeliymişiz, ben dernekleri falan arayayım da ondan sonra burdan şey yaparım, yarın sınavım var sınavdan sonra sadece bu konuyla ilgileneceğim

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınavın iyi geçer inşAllah hatac

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

nazsu, evde bakım aylıklarıyle ilgili bir mevzuat değişikliği henüz olmadı. dolayısıyla aylık kesme işlemleri vs duyumlara itibar etmeyin.

Elbette evde bakım aylığı alanların durumları incelenecek ilgili Genelge gereği:http://www.engelliler.biz/forum/evde...genelgesi.html

Böyle bir durum zaten ilgili mevzuat gereği var. demek ki daha dikkatli takip edecekler.

Bunlar dışında yürürlükte olan mevzuat dışında kimse farklı bir uygulama yapamaz.

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler, sınavla da boşuna uğraşıyoruz, bunlar üç kuruşu elimizden almaya çalışırlarken biz de okuyup birşey olmaya çalışıyoruz, bu felsefe bölümünü okuyanlar öğretmen oluyorlarmış eğer başarırsam elimden gelen desteği veririm, öğretmen olursam en azından kitap basacak kadar falan pram olur kalaylarım bu devlete bol keseden, inanın ki tamamen başka işlerle uğraiırken bu olay beni bu siteye bağladı çünkü engelli olduğumu unutmuş kendi işlerime dalmıştım şimdi bu olay beni şok etti, roman falan yazıyordum, kitabımı nasıl bastırsam para yok birşey yok diye düşünürken pat bu olay çıktı karşıma şimdi nen yapacağımı şaşırdım, yazar olmayı hayal ederken ap açık ortada kalacağımı hiç tahmin etmezdim.

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

arkadaşlar ssk olarak 1050 tl maaşla özel bir sirkette engelli kadrosunda çalışmaktayım eşimde engelli evimiz kira ve diger zorunlu giderler vs yani elimize pek para kalmıyor acaba eşime engelli 2022 maaşı bağlatabilirmiyim ?

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

imkansız çalışmayan alamıyor ki sen alasın maalesef alanlarında kesilecek

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tılafsınlı;

Arkadaşlar bu konuyu iyice araştırmak lazım bakın bir arkadaş diyor ki "Olur mu öyle şey, başbakan engelliler konusunda bu kadar hassasken maaşlar kesilir mi? Zaten o gelip arttırmadı mı?" Neden kessin, başbakanın bu yönetmelikten haberi var mı ya ben de çıkamadım bu işin içinden

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Kalem ablacım bu insanlık dışı yönetmeliğin iptali için bir çalışma yapılıyormu acaba mecliste..senin böyle bir bilgin varmı ne yapıyolar meclisteki engelli vekiller ..Şafak pavey den soru önergesi dışında kimse bişi yapmıyo sanırım ..

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar yönetmelikte yazanlar gibi olursa ki herkezin evin brşekilde 120 tl giriyor aksi halde 2022 maaşı ile yaşamak imkansız doğrumu? oyüzden çok fazla kulaktan dolma biligilere itibar etmeyin 2 kesmek okadar kolay olmayacak gider gelirden düşülmeden bu 120 tl hesaplaması yapılmayacak her nekadarda yönetmelikte bahsi geçmesede önceki yönetmelikte böyledir. 120 tl diyelimki 4 kişi alile 110 tl kişi başına geliri var 440 +370 de 2022 maaşı 850 tl kira 400 tl 50 tl fatura kalan 400 tl ile kim geçinecek... mantıklı olun o zaman herkezin maaşı kesilecek ki bu imkansız boşuna telaş yapmayın gider gelirden düşülmedikçe uygulama yapamazlar hele Fatma şahin benim hemşerim böle manyaklık yapmayacak kadar aklı selim biridir... kaygılanmayın kesilecekse hepimisinki birden kesilir ozmanda neolur bilemiyorumm

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hükümet artık bişeyler satıp tasarruf etmeye başladı halkbank ve ziraat bankasını özelleştiriyor .verdiği maaşları geri istiyor.(16 yaş) asgari ücretten 100 tl kesiyor yani devlet para sıkıntısında o kadar herşeye para dağıtırsa olacağı o

Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon