Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sekobaba Avatarı

Gerçek Adı
    serdaarrr
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 2022 yasası aylığı alıyorum ankarada yaşıyoruz , abim öbür hafta istanbulda işe başlayacak memur olarak ama 1 ay misafirhane de kalacak sonra ev açacak o sürede doğal olarak ankarada ikaghmet ediyor olarak gözükecek bu 2022 yasası aylığı yeni düzenlemesinde sorun olur mu ? ne yapmamızı önerirsiniz

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

Serdar, hiçbir işlem yapmana gerek yok. 2022 aylığı ile ilgili mevzuat uyarınca kişi değişikliği ile ilgili bilgi verme yükümlülüğün yok. Kardeşler mevcut mevzuata göre refah içinde yaşamıyorsa zaten nafaka yukumlusu sayılmıyor ve 2022 gelir hesabında dikkate alınmıyor.
    Ama eger kardeşin de 2022 aylıgı alıyorsa adres değişikliğini ve çalışmaya başladıgını bildirmek zorunda. bU ayrı konu. En geç 90 gun içinde çalışmaya başladıgını bildirmeli. Eger 2022 aylıgı alıyorsa. Almıyorsa hiçbir bildirime gerek yok.

Mevcut mevzuata göre sorun yok yani. Yeni mevzuat yayınlansın o zaman bakarız duruma. Şimdi bişi yapma, rahat ol. Sorun yok

Üye
    sekobaba Avatarı

Gerçek Adı
    serdaarrr
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. yok o almıyor ben kendim alıyorum o yüzden sordum