Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ksk2000 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    11:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar ben subat ayında işe girdim ve o tarihten belli 2022 yi almıyorum ama işe girdiğimi bildirmem gerekiyomuş çorumda işe girdiğimi bildirmeye gittim ankaraya bildir dediler ankarayı 147 miydi neydi aradım kısa kodu çoruma bildir dediler ne yapayım ceza yeermiyim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Siz, dilekçe yazmanız gerektiğiniz konusunda bilginiz olmadığı için kesilmesi için bu vakte kadar hiçbir başvuru yapmadığınıza ama yatırılan maaşları çekmediğinize dair dilekçenizi SDYV'ye yazın verin.. Maaşları çekmediğiniz için ceza almazsınız,hesaptadır para. Dilekçeyi verdikten sonra kurumlar kendi arasında halleder..
    Sosyal Güvenlik Kurumu - ES 2022 Evrak Takip Uygulama şuradan durumunuzun aktif olup olmadığına bakabilirsiniz. Ve dilekçeyi verdikten sonrada kurumlar arası yazışmaları takip edebilirsiniz..

Üye
    kalben Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekçeyi tam olarak nereye gönderiyoruz? Adres olarak bildirirseniz çok sevinicem arkadaşlar.. Bakıyorum her yerde farklı adresler yazıyor.
    Aklım karıştı yeminle

Üye
    ksk2000 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    11:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasım nasl bi dilekçe nereye gönderecegiz biz<e bi word belgesi paylaşabilirmisiniz
    şimdiden teşekkürler
    bide işten çıkarsak yeniden başvurma şansımız var mı ne yapacagız işten çıkarsak

şimdiden teşekkürler

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sgk primsiz ödedmeler genel müdürlüğüne yollayacaksın işe giriş tarihini yaz maaşı çekmediğini ve iptalini iste isim soy isim imzayı atmayı unutma bukadar... sakın maaşı çkeyim deme sakınnn

Üye
    bora yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba kelebek hnm.bende isteğe bağlı olarak 2,5 ay pirim ödedim sonrasında 4 aydır ödeyemedim 2022 maaşını çekebilirmiyim diye sorduğumda mal .müd. çekebilirsin dedi.zaten sen çocuk için alıyorsun vasi olduğun için alabilirsin sakınca yok dedi. öncesinde ankaraya bir dilekçe yazmıştım .isteğe bağlı yatıracağımı.yani bildirmiştim. onlar da maaşı yatırmışlar .mal müd. çek deyince çektim.acaba başıma bi iş gelirmi geri ödermiyim diye de defalarca sordum.alabilirsin dediler.bilemiyorum siz ne dersiniz bu duruma. teşekkürler kelebek hnm.