Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    keepout_5 Avatarı

Son Giriş
    03.05-2013
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar öencelikle 35yasındayım ve işsizlikten dolayı eşim ve çocuklarımdan ayrıldım ben askerde iken sol kulagımı mayın patlaması sonucu kaybettim ve kulagım duymuyor işitme cihazı dahi işe yaramıyor tam tesekküllü hastaneden /53 raporum var ve yaklaşık 4,5 ay önce engellli maası için basvurdum bi sonuc alamadım sivas valliliginden dosyam ankaraya kabul edilerek gönderilmiş . fakat benim düşündügün su ben annemle beraber kalıyorum kiramı ve ihtiyaclarımı karsılayamadıgım için annemin yanında macbur kalıyorum ve ikametgahım anemin evi görünüyor babam ise 2007 yılında vefaat etti anneminde babamdan kalan maası var gönderdigim evrakta ikamet adresi annemin yanı gözüküyor yani . annemin aldıgı maas benim aylık almama engel olurmu lütfen cvp yazarsanız sevinirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Aylık gelirinizin 115 TL'yi geçtiği tespit edilirse bağlanmaz. Ancak 2022 aylıkları gelir hesaplamalarının nasıl yapılacağı 2022 aylıkları yönetmeliğinde bu ayın sonunda yapılacak değişikliklerden dolayı sürümcemede olan bir konu.. Bekleyip göreceğiz..
    2022 aylıkları ile ilgili 5.10.2012 Sosyal Yardımlar genel Müdürlüğü Duyurusu

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın editör heryerdede dikkat etmiyorlar...
    aldığım rapor ile bende başvurmuştum aylık için annemin anneannem hepimiz bir kalıyorduk aynı evde ve annemin de anneanneminde aylıkları vardı.ikametgahım da aynı yer gözüküyordu ama herhangi bir sorun çıkartmadılar ömss ile atanana kadar da takır takır yattı maaşım...bence detaylı bir bilgi almak için yetkili kurumlarla görüşmenizi tavsiye ederim.