Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uyum bozukluğundan askerden muaf olan güvenlik olabilir mi?

Nacres

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Evet arkadaşlar bu konu için ayrı bir başlık atmak istedim.Ben askerdeyken uyum bozukluğundan askerlikten muaf oldum.silahlı veya silahsız güvenlik sertifikası alabilirmiyim?
Ayrıca psikolojik rahatsızlığım olduğu için şartları zor olan işlerde pek duramıyorum.4 yıllık lisans mezunuyum devletin herhangi bir kademesinde devlet memuru olma şansım var mı varsa hangi KPSS’den ve hangi puan türünden nereye girebilirim ?

Yok mu arkadaşlar lütfen bilgilendirin beni rica ediyorum 🙏

Psikolojik rahatsızlığın ne bilmiyorum. Hastanede sağlık kuruluna gir durumu psikiyatriye anlat belki engelli olursun.

OğuzHan112 abi bana bir yardımcı olurmuşum uyum bozukluğu ile muaf olmuştum askerdeyken şimdi güvenlik işi yapabilirmiyim ?

Skyline yok abi sadece uyum bozukluğundan muaf oldum askerdeyken.Bu benim güvenlik olmama engel olmaz değil mi?
Silahlı ve silahsız güvenlik olmak istiyorum kara duman abi sende yardımcı olurmusun?

Üst Alt