Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 1 Eylül 2012 Denizli buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeynepp18

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Denizli buluşması iptal

Arkadaşlar artık Denizli'de de organizasyon vakti geldi de geçiyor.
01 Eylül 2012 cumartesi günü Recep Yazıcıoğlu Parkı'nda buluşalım, konuşalım, tanışalım diyorum.
Herkesinde bildiği üzere merkezi bir yerde. Tuvalet sorunu yok.
Haden garii herkesi bekleyon.. :)

Organizasyonu Düzenleyen Kişiler:
Zeynep : 05446881711
Organizasyonun Tanımı: Tanışma - Sohbet - Muhabbet
Organizasyonun Yapılacağı Yer: Recep Yazıcıoğlu (kültür park) Parkı İncilipınar.
Organizasyon Tarihi: 01.09.2012 Cumartesi Saat 12:00
Organizasyona Katılım Ücreti: Ücret kısmına gelince dondurma kola birşeyler alırız. keyfimize göre bir yer belirleriz orda oturmak için..
Diğer Bilgiler: Şimdilik yok

Katılımcılar Listesi:
01- zeynepp18 +1
03- taytıs
04-

zeynep bu arada buluşma hayırlı oluvesin garii.saatini yazmadın gene eksik.

zeynep güzel bir organizasyon
maalesef memleketimden uzaktayım ama eğer Eylül'de gidecek olursak Denizli'ye, gelirim inşallah

1 Eylül hafta sonuna geliyor benim gelme fırsatım olur. Katılabilirim

herkesi beklerim. ilk bu buluşalım sonra gelebilen arkadaşlar gelsin sonra ayda bi kez denizlililer olarak buluşlım diorum..

Ayda bir sadece denizlililer mi yakınlarındakiler gelmesinler mi:(

zeynep nasip olursa inşallah o zaman denizliye ne zaman gelsem bu organizayona katılma olasılığım olur:)

taytıs bildiğim kadarıyla zeynep bunu gelenekselleştirme çabasında... inşallah katılım çok olur zeynepciğim

taytıs hayır tabi herkes gelsin :)
evet gül ayda bi kez bi yerlerde buluşup bi şeeyler paylaşırıs. bursada engelliler meclisi bunu her perşembegünü yapıyor. maalesef burda öyle sık toplanmalar olmadığı için şimdi önce bi tanışalımsonra her ay buluşurus :)

Zeynep, saat 15:00 diyorsun çok geç olabildiğince erkene almaya çalış :) Taytıs dediği gibi dışardan gelmek isteyenler olabilir..:)

zeynep
aslında tanışma, kaynaşma ve örgütleşerek bir şeyler yapmak için birlik beraberlik olmalı
maalesef Denizli'de değilim yoksa ben gelirdim her zaman

bu denizli içi buluşmamı ben tam anlayamadım günü birlikmi yanii

hadi yaa eylülün 1'inde sabah 9:30'dan 16:30'a kadar eğitim var :( puff katılsak iyiydi ama çok zor. Zaten sitede Denizli'den çok fazla kişi yok.Biz daha öncesinde yapalım dedik ama kişi çok az.

cemre;
valla çok haklısın. 12.00 uygundur umarım.
gül2011;
kesinlikle haklısın. bu da onun için ilk adım :)
ersoy_ks;
ewt günü birlik bi buluşma..
maral;
inş bidakine seni de bekleris. bakalım kaç kişi gelirse artık :)

ah şimdi oldu ama izmirde fuar açılacak o tarihte fuarda gezecem oo nedenle buluşmada yokum bir dahaki sefere inşallah

tüh İzmir'deki güzelim fuarı da kaçırdık:(

tosun paşa,
ben İzmir'e yılda birkaç kez gidiyorum

izmire geldiğinde çöydere uğra adım özer dernek başkanına söyle özer kim diye bakalım ne diyecek:D

çöyder bornovada yani bornova meydandan aşağıya doğru indin mi izsunun yanında başkanda vedat başer

iyiymiş bildiğim yer bornova... inşallah

denizli buluşması iptal..

katılımın yetersiz olmasından dolayı denizli buluşması iptal edilmiş bulunmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt