Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ütü almaya

nuran

Üye
Konular
46
Reaksiyonlar
0
ütü alacam...gittik bi arkadaşla bi dükkana...
bitanesini çok beğendim bissürüde fonksiyonu varmış..mış...mış...
adam bana fonksiyonları anlatıyo...tabi ben
-efendim.....duyamadım.....
ikide bir bunu söylüyorum...
adam mecbur tekrar ediyor...
ben yine aynı
-tekrar söyler misiniz duyamadım da.....(cihazın biri tamirdeydi diğerininde pili zayıflamıştı.)
adam arkadaşıma dönüp
-ben size anlatayım siz sonra arkadaşınıza anlatırsınız.
ben muhammed ali'yi hayal ediyom o sırada sağlıklı olacak şu adamın suratını dağıtacak bende sırıtıp ütüyü alıp çıkacam aynen şöyle
-he....he.....he....
tabi öyle olmuyo cihazı çıkarıp adama dikleniyom
-nasıl anlatacaksanız anlatın bu ütünün kullanılışını bana (yaNİ BANA)anlatın.adamcaz önce şaşırdı sonra biraz düşündü ütüyü fişe takıp masa örtüsünü ütüledi bi kağıdada bişeyler yazıp ütü üzerinde gösterdi...
isteyince oluyomuş yani.... neden hep ben onları anlamaya çalışıyorum birazda onlar BİZİ anlamaya çalışsa......
o zaman hayat sanki daha güzel olacak

helal sana

Helal Nuran ben yapamıyom senin gibi. Kaçıyorum o ortamdan. Offf neyse helal olsun diyorum sana!

helal olsun Nurancıgım :),tek bır hatan olmus :( adam ütüye baslamışken keske bır kac parca ütülenecek esyanı getırseydın :lol: hanı adam ütü yapmaya baslamışken fena olmazdı onlarda aradan cıkmıs olurdu :lol:

Satıcı Seri Ütüleme Sistemine Geçerse Haberim Olsun,
Bendede Biraz Ütülenecek Giysi Var :mrgreen:
Miktar Mevzu Deyil

Valla, açık söyleyeyim çok güldüm, bi de içten güldüm. Sevgiler!

tebrikler

akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime deli olrum dünya benim kahrımı çeksin

Burhan arkadasıma katılıyorum hep bız dünyanın kahrını cekecegımıze bıraz da o bızım kını ceksın yanı :lol:

Üst Alt