Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şu şekilde modifiye edilen araçla trafiğe çıkılır mı? [Soru]

Jem

Aktif Üye
Konular
91
Reaksiyonlar
4
Bu tür aracı oluşturmak hem basit hemde ucuz olur.
Trafikte kullanmak için neler yapılabilir?
Yasal sorun olurmu?

915.jpg

YORUM YOKKK !!!

valla süper olmuş ta arabadan çok motor olmuş

iyide tam antalya usulu bi araba olmuş kışın çadırmı çekecez buna birde bu arabaları nerden bulacaz osmanlıyı görmüş arabalar :)

trafikte bu araca izin verilecegini zannetmiyorum neticede plakalı ruhsatlı vergili araç bunlar izin verceklerini zannetmiyorum sen eger izin alan olursa bilgi verirsen iyi olur

super olur valla !

otomatik vitesli direksiyon kolları biraz daha şofore yakın olarakda ayarlanırsa muhteşem olur valla

ücretide hesaplı olmali elbette saglicakla

araç güzel fantazi de, böyle bir araçla yol almak biz of'lu arkadaşların zaten kan dolaşımı az bozulmuş olan bacaklarında sonu gangrene varan sorunlara sebep olabilir. 3 tekerli motosiklet kullanan of'lu bir arkadaşın bacaklarında sık sık enfeksiyon sorunu yaşadığını biliyorum. kuru rüzgar ve soğuk bazen de sıcak hava zaten canlılığını devam ettirmekte zorlanan dokuların direncini iyice düşürüyor............

Üst Alt