Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] 18 yaşındayım. Sırtımda eğrilik olmaya başladı. Ne yapabilirim?

henry__

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaslar 18 yeni bastım sırtımda yükselmeler oldu kambur gibi fazla degilde belli edecek sekilde cıktı ama dik durabiliyorum uyuyabiliyorum rahatlıkla arasıra agrısı var nasıl tedavi olabilirim askeri okula gidecem tehlikeye atmasın beni yardım ederseniz cok sevinirim hepinize başarılar

saygılarımlaaa

eger derece ileri değilse ve skolyoz hastasıysan korse,yüzme veya sporla gecebiliyo bu hastalık mutlaka dr ye gitmen lazım bende skolyoz hastasıym ben ameliyat oldum ileri derecedeydi allah SİFA versin bendede agrı vb şeyler cok olmadı ama dr ye gitmek şart

SKOLYOZ BELİRTİSİ GİBİ ARKADAŞIM BİR ORTAPEDİ DOKTORUNA GİTSEN İYİ OLUR İLERLEME OLASILIGI VAR GEÇMİŞ OLSUN

bakalım bi kaç gün sonra istanbula gidecem orda giderim ortopediye bi görüneyim bakalım ne dicek!!!!!! cok sagolun

VALLA HASTAMIYIM ONU DOKTOR KARAR VERECEK NE GEREKİYORSA YAPARIM YETERKİ İYİŞESSİN

eger egrilik 40 dereceyi gectiyse ameliyat diyolar korse verirlerse ve senin egriliğin 40 dereceyi astıysa ugrasma ameliyat ol derim ama senin kararın korse sadece ilerlemeyi durduran bir faktör tekrar gecmiş olsun

arkadas sunu biraz daha acsana nasıl ölcecem nasıl bakacam hemen söyle bi bakayım yazarım size...... kaç derece oldugunu

sen ölcmeyecen dr ölcecek sen sadece gidecen dr ye o film cekecek skolyozun derecesini ölcecek sana gerekli olan tedavyi uygulayacak anladınmı gecmiş olsun

hemen doktora gitsen iyi olacak başına dert açmadan

askerlik için calısıyorum ama suna kadar bi sorunum yok spora önem veremiyorum hatta hiç yapamadıgım içindir cafe işletiyorum 1 kaç senedir öyle arasıra maclara falan gidiyorum baska da yok tabi kendime gelince ondan sonra spor yapmaya basladım yapmaya baslayınca anladım ki hersey bende baslar bende biter size söyle bişey sölicem tabi doktara gidecem o rası kesin bilgi almam lazım büyümeden caresi neyse...

Gidene kal demeyeceksin...
Gidene kal demek zavallilara,
Kalana git demek terbiyesizlere,
Dönmeyene dön demek acizlere,
Hak edene git demek asillere yakisir!

Kimseye hak ettiginden fazla deger verme!
Yoksa degersiz olan hep sen olursun..!
Düşün...
Kim üzebilir seni senden başka?
Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?
Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen?
Kim yıkar, yıpratır seni, sen izin vermezsen?
Kim sever seni, sen kendini sevmezsen?
Herşey sende başlar, sende biter..!

Yeterki yürekli ol!
Tükenme, tüketme!
Ttükettirme içindeki yaşama sevgisini..!
Hep hatırla: hersey sende baslar sende biter.....

Üst Alt