Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz için Azmi Hamzaoğlu'na gittim..?

• Konbuyu başlatan SimaL
  • Başlangıç tarihi
Azmi Hamzaoğlu Şikayet

Boyun Fıtığı ve Boyunda Daralma
Değerli hocamız Prof.Dr.Azmi Hamzaoğlu undan çok zor şartlarda randevu almıştım 2 ay önce herşey böyle başladı.Hocamızın kendi yazanesinden aldığımız randevuya gittiğimde muayne parasını öderken çok şaşırmadım.Yıllarını vermiş çalışmış emek harcamış değerli bir doktor olmuş parası çok olan hastalara şifa veriyor.Neyse muayne oldum çok şükür.Bana bazı tetkikler verdi bunları çektir gel dedi.Gittim hemen çektirdim.Tekrar randevu almak için aradığımda 3 hafta sonrasına randevu alabildim hemde gece 22:00 .Çok maceralı bir geceydi.Anadolu yakasından maçkaya hocamızın muaynanesine gittiğimizde birde ne görelim kapı duvar.Aradık ilgili şahsı neden böyle oldu diye.Çok özür dilemeden bize hocamızın İstanbul florence nightingale hastanesinde olduğunu buraya gelmemiz gerektiğini söyledi.Kalktık değerli hocamızın yanına gittik.1 saate yakın bir bekleme sonucunda sonuçlarımıza bakıp kısa bir bilgilendirme sonrası başka bir hekim bize aydınlatıcı bilgileri verdikten sonra tekrar değerli hocamızın yanına geldik.Çok kısa bir görüşmeden sonra çok yüzünüze bakmadan çok hızlı konuşan bir bayan bize 1 hafta içinde sizi arayacağız ve maliyet vereceğiz derken hızlıca başından atmak istercesine tavırlarla iyi geceler diyerek kayboldu.Bir ay oldu ne arayan var ne de bilgisi olan.Bu gün aradım değerli hocamızın asistanını adımı sormadan sizi arayacaklar dedi.Toplamda 2.5 ay oldu hala bekliyorum.Şimdi suçlu hastane mi değerli hocamız mı yoksa ben miyim ???
Şahsi Yorumum
Paranız olsada olmasada benim çektiğim ve hala çekmekte olduğum bu rezilliği sakın yaşamayın.
Size uzun uzun ne hastası olduğunuzu anlatacak sizi motive edecek insanlara hizmet etmeyi sevdiği için hekim olmuş birine gidin.
Bu arada çok dikkat edin medyaya çıkmamış olsun .
Yüce Rabbimiz tüm hastalara şifa versin.Bizleri vicdansız imansız doktorlara muhtaç etmesin

Vahapbeyaz

Azmi hocaya bende bir zamanlar muayene olmuş biri olarakdan maalesef kendisinin fazlasiyla parayı öne çıkartan bir prof. olduğunu söylüyorum .Tamam kendisi uzmanlik alaninda cok iyi bir prof.ama neye yarar zenginlere yariyor bu uzmanlıgı.
Ben Cüneyt Sar'a ameliyat oldum ve cok basarili bir ameliyattı çok sukur .Tavsiye ederim.

Azmi hoca Ahmet alanay şevki erdem Alparslan senkoylu nurullah ermiş ve ali şehirlioğlu bilinen en iyi skolyoz kifoz ameliyatını yapan hocalar başka hocalar yok mu tabiki var bunlar popülaritesi yüksek hocalar

Benim 80 derece skolyozum vardı Türkiyenin en'lerine gittim benim için ulaşmak kolaydı. Lakin Azmi Hamzaoğlu'nu hiç bir şart altında tercih etmedim. Ali Şehirlioğlu'na da aynı duyguları besliyorum.

Ameliyatımı yurtdışından bir doktor getirttik ve ona yaptırdık 80 derece skolyoz yok oldu çok şükür sürekli kontrol amaçlı gittiğim ortopedistler bu kadar düzelmesini beklemiyorduk dediler şu an 10-15 derece kalmış ve belli olmuyor hiçbir şekilde.

İyi geceler

Yeni üye xd
BEnde skolyoz hastasiyim 45 derece belden skolyoz var doğuştan yinede Allaha Şükür sabır hersey baltalimani kemik hastaliklari @Mehmet Akif Albayrak ameliyat olacam 1 sene sıra verdi 2 ay geçti 10 ay kaldı arkadaşlar hocamız çok iyi bir hoca gerçekten tavsiye ederim hocamiz çok cana yakın hani ilgilendi özel hastaneler para tuzağı koparma peşindeler suan bir çok devlet hastanesinde bu ameliyatlar çok basarili bir şekilde yapiliyor

Ama hersey ALLAH'tan isteyin eğer gerçekten istersen olur kulla vesiledir unutmayın dua edin hersey için sabır edin ve hayata kusmeyin ben ağrım vs oluyor ama yinede calısiyorum hayatta tutunmaya çalışıyorum hersey hayırlısı arkadaşlar herkeşe çok geçmiş olsun ALLAH'a emanet olun saglicakla

İstanbul7575 bende onda ameliyat olacaktım zamanında ama sonra başka bir hoca ile tanıştım ve çok memnun kalınca bir gidip orada ameliyat oldum
şu anda da çok iyiyim

inşallah yakın zamanda sende iyi olursun geçmiş olsun arkadaşım

%65 skolyoz hastasıyım bir çok hastane ve doktora gitmeme rağmen benim için ameliyat gereksiz denip eve yollandım ilgi alaka 0 ve bugün buradan tanıştığım Skolyoz23 sayesinde NECDET SAĞLAM hoca ile tanıştım dün hastaneye yatışım yapıldı ve büyük ihtimalle pazartesi günü ameliyata alınırım diye düşünüyorum ALLAH tüm hastalara acil şifalar versin

aygulsarikus inşallah ameliyattan sonra daha da iyi olacaksın güzel haberlerini ve hikayelerini sende yazacaksın buraya
kendine çok dikkat et

Skolyoz23 amin inşallah Rabbimden tek temennim bu zaten bir an önce iyileşmek herkese sağlıklı günler dilerim ALLAHA emanet olun

Şimdiden geçmiş olsun, umarım ameliyat başarılı geçer. Acil şifalar dilerim.

Rica ederim. Lale mi o çiçek? :)

aygulsarikus

Tüh, en sevdiğim çiçek laleydi. Dedim nereden bildi acaba falan. :) Olsun gül de güzel teşekkür ederim inceliğiniz için. :)

Ameliyat olcam sıramı bekliyorum işte hayırlısıyla olcaz one egılme nasıl eskisi gibi egılebılırmıyız

İstanbul7575 ameliyattan hemen sonra böyle bir şey mümkün değil zira robot gibi oluyorsunuz. ama zaman ilerledikçe eski haline geri dönüyorsunuz
benim eski halime yani rahat bir şekilde hareket edip öne doğru eğilip kalkmam 2 sene sürdü
bundan önceki süreçlerde de eğilip kalkabilirsiniz ama ilk 2 yıl çok dikkat etmek gerekiyor bu ameliyatta
o yüzden ben mecbur kalmadıkça ilk 2 sene öne doğru eğilip bir şey almadım mesela
ama 2 sene sonunda eğil kalk spora git sıkıntı olmuyor
ilk 2 sene önemli bu hastalıkta
benim 7 nci senim şu anda
geçmiş olsun

ağırlık sıkıntım yok, kolum ameliyattan önce kırıkdı diye zaten hayatım boyunca ağır kaldırmıyorum ama ameliyattan önce ne ise şimdi de aynısı fark etmiyor
ilk 2 yıl hariç tabi, ilk 2 yıl önermiyorum ağırlık mecbur kalmadıkça kaldırmayın

şu anda ben ve karşımda bri olması şartı ile buzdolabını vs bu tarz ağır şeyleri bile kaldırıp taşıyabiliyorum
geçen marketten 20 kiloluk eşya taşımıştım misal şeker yağ prinç hatta daha fazla

yani sorun olmuyo ama ne olursa olsun dikkat etmek gerekiyor gücünüzü bilip ona göre taşımak lazım fazlası normal kişiler için bile her zaman zararlıdır

dediğim gibi mecbur kalmadıkça ağırlık hala kaldırmıyorum, yani sürekli yapmıyorum mecbur kaldıkça kendimi koruyorum

Eyw bide benim bel kısmında egrilik üst tarafta değil

Ozeldemi oldun ameliyat

İstanbul7575 elazığlıyım İstanbul Ümraniye Araştırma hastanesinde başhekim Necdet Sağlam var onda oldum tek bir kuruş para bile almadı
ALLAH sağlıklı uzun ömürlür versin kendisine çok memnun kaldım

bu ameliyatı estetik olsun diye yapmıyorlar arkadaşlar hastanın yaşantısını ciddi bir şekilde etkileyecek bir şey varsa birde ileride bir sorun yaratabilir düşüncesiyle ameliyat yapıyorlar..Ama erken yaşta her ne şekilde olursa olsun ameliyat olmak şart, ihmal etmemek lazım.

Ne Kadar Erken Teşhis ve Tedavi O kadar sağlıklı bir gelecek oluşturur.
aman sonra giderim seneye gderim şimdi fazla ağrım sızım yok İdare ediyorum veya Öyle çok eğri değil omurgam diyip

Ertelersen ilerki yaşamında ki mutsuzluklar baş göstermeye başladığında geri dönüşün imkansız olduğu ve hep KEŞKE'lerle dolu bir yaşlılık dönemine kendini bırakmak hiç Akli selim bir davranış biçimi değildir diye düşünüyorum

bu yüzden omurganda bir ağrı yanma sızı gelişim bozukluğu vede İnsanların senin vucudunda manasızca bakışlarından rahatsız olduğunu
hissettiğin an !!!

En yakın bir hastaneden ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ polikliniğinden randevunu al ve muayeneni ol inan o saniyeden sonra yaşayacağın küçük sıkıntılar seni ileride daha sağlıklı bir fiziki görünüme sokacaktır...

Esen Kalın ... :)

Arkadaşlar zaten ben ameliyat olcam baltalimanı kemik hastalıklari siramı beklıyorum 1 sene süre verdi verdi 10 ay fln kalmıştır bekliyoruz yaşım 22 bu arada

DOKTORUM PROF DK AKİF ALBAYRAK

Hangi doktora ameliyat oldunuz acaba

Merhaba arkadaşlar ben skolyoz oldugumu ve tedavi olunabileceğini yeni öğrendim Sakarya'da hendek hastanedesinde film çekildim eğrilik var dedi doktor Adapazarı'nda skolyoz için randevu alcaksin dedi banka calisaniyim Florence nightingele de olsam dedim azmi Hamzaoğlunu önerdi ama hiç bir yerle anlaşması yok ve 950muayene ücreti şimdi benim ortapedidenmi randevu almam lazım herhangi bir yerden yada önerebileceginiz doktor varmı arkadaşlar?

@salih2934

Merhaba hocam, boluya gelme durumun olursa Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde doktor Cengiz Işık var, tavsiye ederim...Ameliyatlık bi durum söz konusu ise doktor zaten gerekli bilgiyi verir, kendine özgüveni olan bi doktor ve hastasına karşı çok ilgi ve iyi niyetli biri, vereceği cevap karşısında zaten sende tatmin olursun emin ol, soracağın soruyuda cevaplar hatta sistemden senin durumunla alakalı ameliyat öncesi ve sonrası röntgenleri felan göstererek zaten üzerinde pozitif etkiyi yaratır,

ben ankilozan spondilit hastasıyım ve iki büklüm durumdaydım, yaşantımı son derece olumsuz bi şekilde etkiliyordu, çok şükür şimdi rahatladım ama romatizmal hastalık olduğu için bu aralar havalar kötü olduğundan yağacağı zaman vücudu olumsuz etkiliyor ve onun dışında rahat bi şekilde normal dışarda gezip dolaşıyorum, ameliyat olduğum doktorumu sanada tavsiye ederim...ha unutmadan şunuda belirteyim geçenlerde kontrole gittiğimde zonguldaktan gelen bi hastaya denk geldim ve durumu ile gerekli bilgiyi verdikten sonra o taraftanda bikaç hastasının ismini verip hastasına kendini daha rahat hissetmesi için o hastaların şimdiki durumuna bakıp onlardanda bilgi alabilirsin dedi. hem özel hastanede değil, sosyal güvencen olduktan sonra sıkıntı olmaz...

@thoracic,

Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun.Şu anda nasılsınız?
19 yaşındaki kızımda dört fıtığı var ve Azmi hocaya götürdük.Kendisi ameliyat dedi ve bekletmek riskli dedi.Zor bir ameliyat ve yaşı da genç olduğu için endişeliyiz..Sizin ameliyatınızı yapalı baya zaman olmuş sanırım.O nedenle durumunuzu sordum, teşekkürler.

Üst Alt