Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

sitedeki Moderatörler, adminlar niye var ?

yelpaze

Aktif Üye
Konular
45
Reaksiyonlar
0
@OturanBoğa
maalesefki site yönetimine hiçbir user ulaşamıyor.

gerek moderatörlere, gerek adminlere herhangi bir konuda danışmak istesek dahi biz userler ulaşamıyoruz.
bilumum hepsinin özelleri ulaşıma kapalı.
tek özellikleri, özel bilgilere erişmesi.

herhangi bir problemde bu yetkililere ulaşamıyorsak,

her problemde @OturanBoğa ya ulaşmak istiyorsak

bu görevlilere niye gerek gördüğünüz anlaşılamıyor.

lütfen.
site yönetimindeki görevlilerin Özel mesajlarını açık bırakmasını sağlayınız.
bunu yapmıyorlarsa, niye yapmadığını sorgulayın.

yeplaze 'cim

adı üstünde User 'sın

User 'ın daha sonra ki haline USED ''!! Diyorlar :)

Bir insan fikrini sorarsa ve sen de yanıt verirsen !!! o zaman söylediklerinin bir değeri bir anlamı olur .

Sana değer verildiğini hissedersin .

Ama iletişimden kaçan bir yönetim anlayışı varsa eğer !!!

Bu da duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklayın , kümeste fazla ses çıkarmadan yumurtlayın anlamına gelir ki

O zaman da o kişilerle kontak kurup fikirlerini beyan etmenin bir anlamı olmaz .

Çünkü iletişime kapalı yönetimler seni ciddiye almaz ,dinlemezler .

Bunları iş hayatı sayesinde öğrendim .

Eskiden bir sorunum olduğunda ,bağlı bulunduğum üst yönetime çıkar derdimi anlatmaya çalışırdım

Onlar da dinlermiş gibi yapıp GOYGOY yaparlardı .

Yani hallederiz , çözeriz diyor fakat geri bildirim dahi yapmıyorlardı . :confused:

O yüzden Richard BACH'ın da dediği gibi

''Özgür ve mutlu olmak istiyorsan ,sıkıntıyı feda etmelisin , Sıkıntıyı feda etmek her zaman kolay değildir '' :cool:

Düşündüğün her şey her düşündüğünde değerini ikiye katlar

en güzeli sıkıntıyı feda etmek . Düşünmemek :)

Kendi adıma belirtmek isterim ki :

ulaşmak istediğim yöneticilere mesaj yoluyla ulaştım ve uygunsa talebim yerine getirildi.

Yeterli sayıda değiller de ondan. Koskoca siteden 3 kişi mi sorumlu oluyor! Dediğim hâlde umursayan yok.

Yani bir sorunum vardı, henüz yetkililerden bir dönüş olmadı. Sağ olsun KKELEBEKK ilgilendi ve konuyu OturanBoğa Bülent abiye ileteceğini söyledi fakat hala bir gelişme olmadı konuyla ilgili.

Site eskiden böyle değildi, sanki biraz başıboş bırakılmış gibi son zamanlarda.

o değil de bu yazdığımız mesajları en azından ilk 5dk neden düzeltemiyoruz. bazen yanlış yazıyoruz mesaj öyle gidiyo .d
nerde bu yerkililer nerde bu devlet .dd

Üst Alt