Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Siser İşitme Cihazı deneyimim

Konular
17
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar sizlerle Siser işitme cihazı kullanıcı olaraktan görüşümü paylaşacağım.

2010 yılından siser işitme cihazıyla tanıştım, ilk deneyimim ilk heyecan siserde yeni o zamanlar bugünkü tarihe kadar 6 çeşit siser cihazını kullandım.

pandemi yılına kadar siser gayet güzel ve memnundum pandemide galiba korona siseri etkiledi onada bulaşmış olmalıki o çok severek kullandığım siser bir anda kabusa döndü, okadar kötü olduki işitme cihazcı demeye milyon tanık lazım. Şimdi diyeceksiniz Bu kadar süre neden siser . Açıklayayım Ben diğer işitme cihazları bayileriyle görüştüm defalarca Israrla bana kulak arkası direndiler, birtek Siser kulak içi Öneriyor ve Olmazsa cihaz para ödemesi Garantisi verdi.

Bakın yazımda Siser işitme cihazı kötü demiyorum Ben başka cihaz hiç denemedim siser haricinde belki de bana ondan öyle geliyor.

Aşağıda yazdıklarımı dikkate alın Siserl öyle tanışın.

1- Şubeleri her ay odyocu değiştirir, bu vaz geçilmez özelliğidir.Bir gördüğün yüzü birdaha bulamazsın ondan dolayı kırdıysanız odyocuyu helalleşin her çıktığınızda Bir dahakinde göremeyeceğinizi bilin.

2- servis aman allahım devlet dairesi gibi kimseyi düşürmesin giden cihaz 2 ayda peşine düşmezsen kesinlikle gelmez.sizin cihaz yanlış toplanmıştır tekrar geri gider gelir başka subeye gider, tekrar geri gider istanbul trafiği gibi dolanır tüm türkiyeyi.

3- Telefon şikayet hattı var şikayet o hattaki bayandan 1mm ileri gitmez sadece şikayetinizi yetkililere aktarıyorum der hep aynı nakarat ikna ettim sanar karşı tarafı maalsef Bir ablam akıllı .

4- Telefonla cihaz servisine ulaşırsın onda sıkıntı yok sadece ulaştığınla kalırsın ordada işler 1mm ilerlemez orada aynı tamam ilgileniyoruz .Sizi tanır bugün sizin cihaza bakıyoruz der 2 gün sonra ara sizin cihaz 2 sonra gelmiştir yine buğün bakıyoruz 1 hafta sonra ara sizin cihaz dün geldi arkadaşlar ilgileniyor.

5- Servis ücreti hemen hemen bir cihaz parası En son 12 bin civar ödedim Devletin desteği olan tarım kooperatif market gibi indirim + bindirim İndirmli servis parası.

Maalesef arkadaşlar Siser işitme cihaz Deneyimim budur.

pandemıde maske kullanımı bız ısıtme engellıler ıcın olum gıbı oldu ben hıcbır sey anlamam konustugumun yuzunu dıkkatlıce gormedıkten sonra dudak okuyarak konusmaları anlayan olarak
sade ısıtme cıhazınızdan gormeyın duyma eksıklıgınızı
defalarca ısıtme cıhazı yenıledım ıyı markalardan bır kere servıse goturmem gerektı bır tanesını 6 yıl kullandıktan sonra
yenı alabılecegım cıhazın yarı fıatına tamır olur dedıklerı ıcın attım onu yenısını aldım cıhazın
tamır bakım ısı yapmaya kaltınızmı yandınız ıyıbır sogusluyorlar bız duymayanları
o kadar paralar verıp eskı cıhazı kullanmaktansa bıraz daha ekler performansı daha ıyı cıhaz kullanırım dogrucası

O nedir öyle arkadaş yahu, iyi sabretmişsiniz. Oticon almakla iyi yapmışım. Bir de markadan çok odyocu çok önemli onu anladım, iyi ki Fatman Hanımla tanışmışım, bu işi hakkıyla yapan bir insan.
İşitme cihazlarımın ikisini de bakım ve tamir+kalıp değişimi için servise yolladım, sağolsunlar demo ürünü cihazı verdiler sorunsuz şekilde işimi hallediyorum.

Üst Alt