Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigorta işi ile uğraşan kimse var mı?

aferits

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
25 yıl Bankacılık sektöründe çalışarak emekli oldum.
7 yıldırda kendi sigorta acentemizde ailecek çalışmaktayız.

AFERİTS BEY

BENDE ARACIMI YENİ ALDIM NORMAL OLARAK İKİNCİ EL AMA DAHA SİGORTA YAPTIRMADIM KOLAYLIKLAR NELERDİR KREDİ KARTI OLAYLARI VARMIDIR TRAFİK SİGORTASI NE KADARDIR KASKO NE KADARDIR HANGİSİ BANA UYAR ACABA BU KONUDA ÖZELİMEDE YAZABİLİRSİNİZ AYRICA SİZİN ACENTE NE TARAFTA BEN KOCAELİNDEYİM

Özel mesaj ile bilgileri gönderdim.
Somut bilgileri özel mesaj ile gönderdiğinizde kesin rakamları
gönderirim.

MERHABALAR, BENDE SİGORTA ACENTASIYIM, MESLEĞİMDEN İNSANLARLA KARŞILAŞMAK GÜZEL...

MERHABA BENDE 1 YILDIR SİGORTA ACENTESİYİM. SİZLERLE TANIŞMAK GÜZEL. İŞ HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.KOÇ ALLİANZ ANADOLU YAKASI

Sigortacı olan varmı ?

bir sigorta şirketinde calısıyorum varmı arkadaslar calısan ?

axa sigorta artı onun bünyesinde yer alan engelsiz hayat merkezinde danışmanlık yapmaktayım.
engelsiz hayat merkezi engelli yakınlarının ben öldükten sonra engelli yakınım ne olucak
onunla kim ilgilenecek? veya
engellilerin bana bakan yakınım vefat ederse ben ne olacağım,bana kim bakar sorularını ortadan kaldıran bir sosyal güvence sistemidir.
sistem sayesinde engelliler özel bakım merkezlerinde ömür boyu bakılmaktadırlar.
engelli yakınlarımın vefat ettiğinde bana kim bakar endişesinini taşımadan hayatını bu endişeden uzak devam ettirebilmektedir.
bu sistem %70 ve üzeri engelli ve bakıma muhtaç bireyleri kapsamaktadır. Biz, Engelsiz Hayat Merkezi olarak bu konudaki düşüncelerimizi geliştirerek Axa sigorta güvencesinde ve anlaşmalı olduğumuz Vakıflar vasıtasıyla engelli bireylerimizin yakınları hayatlarını kaybetseler dahi yaşam kalitelerini en üst seviyede tutarak hayatlarına devam etmelerini sağlamayı amaç edindik ve buna uygun bir sigorta sistemi poliçesi geliştirdik.

engelsiz hayat sistemi içerisnde: axa hayata sigortası,
engellilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve sistemin,
içerinde yer alan vakıflar.
engelli özel bakım merkezleri
sistemin işleyişini sağlayan engelsiz hayat merkezi ve axa sigorta acenteleri.

bununla beraber diğer bütün sigorta işlemlerinizide gerçekleştirmekteyiz.

, Trafik sigortası, Kasko, Konut, İş yeri, Sağlık, Seyahat, Nakliyat, İnşaat ve benzeri sigortacılık ürünlerini uygun teminatlar ve primlerde özel indirimler ile Engelliler ve Yakınlarına sunmaktayız.
SAYGILARIMLA
SALİHA EROĞLU

ENGELSİZ HAYAT MERKEZİ
ADRES: eski koşu yolu cad. no:125 (ibrahimağa mevkii) kadıköy-istanbul
TEL:0216 325 62 50-0216 325 68 34
FAKS:0216 428 30 98
WEB:Engelsiz Hayat Merkezi
E-POSTA: bilgi@engelsizhayatmerkezi.com

Üst Alt