Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Samsung Galaxy A32 hakkında bilgi almak istiyorum

tuba27

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Hayırlı akşamlar samsung galaxy a32 nasil bi telefondur alınır mi telefon hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

tuba27

Bende bu telefonu almak istiyorum.Fakat 4,5G özelliği var Samsung M52 5G arasında kaldım.Önerisi olan var mı

Ne amacla kullanacaksınız bilmiyorum ama .
Sadece alo diyeceksen işini görür,
A12 tavsiye etmem ,ekran çok kötü,rem düşük işlemci kötü.uyuz eder seni .

A32 kullanmıştım. Gayet iyi işinizi fazlasıyla görür...
tuba27

Fiyatı uygun ekranı amoled daha güzel fiyatı uygun olsun diyorsan A22 de inceleyebilirsin

tuba27

Fiyatı uygun ekranı amoled daha güzel fiyatı uygun olsun diyorsan A22 de inceleyebilirsin

Ben mobil bankacılık kullanıyorum ayrıca sosyal medya kullanıyorum birde nette çok gezinirim telefon olmazsa olmazım bütçe 4000 tl a32 ye gücüm yeter üstelik sol kolum felçli sadece sağ kol tek elle kullanacam

tuba27

Yalniz a32 stoklarda yok Şimdiki kullandığım galaxy a3 2017 a12 a3 e göre daha iyi deil Teknosads telefon yok bulunduğum yer ilçe büyük yer deil ona istinaden a12 olabilir mi çok kötü ermişsiniz ben şöyle düşündüm hafıza yüksek şimdiki kullandığım 16 hafıza

iş amaçlı değilde gündelik kullanım için uygun bir telefon.

Hayırlı akşamlar samsung galaxy a32 nasil bi telefondur alınır mi telefon hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

A32 bulamazsın A34 versiyonu çıktı. Size tavsiyem Samsung A-serisi asla almayın. Alacaksan samsun S-serisi alacaksın. Mi 12t pro iyi ya da ixaomi F5 pro iş görür.

Üst Alt