Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikolojik rahatsızlığı olan kişilerin iş bulma zorlukları..?

Duman6Kestik

Yasaklı Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
0
Ruhsal duygusal raporlu olup kolayca iş bulabilen var mi?

DissFlex

Rapor aldıktan sonra ilk işimi bulmam 1,5 yıl sürdü aşağı yukarı. Ancak 4 yıllık, örgün, lisans mezunu olmama ve yabancı dil vs. becerilerim olmasina ragmen niteliksiz bir pozisyonda basladim ise. Ikinci yilimda nihayet nitelikli bir pozisyona gecirildim ancak maasim degismedi.Iki sene kadar sabrettim sonra bastim istifayi.Simdi 4 aydir is ariyorum yine vasifsizin vazifsizi pozisyonlar yine ruhsal ve duygusal istemiyoruz diyenler...

bence lisans mezunları rapor almamalı ben iptal ettirebilir miyim onu düşünüyorum , abilify iğne bırakırsak bence olabilir. şimdi , ülkemizde çok geride olan bir ülke eskiden gelişmekte olan ülkeler sınıfındaydık şimdi heralde gelişmemiş ülkeler sınıfındayızdır tahminim

çünkü bakın işkura engellilr için hep beden işçisi arıyorlar daha sayacak birçok madde var da gelişmemiş olduğumuzu gösteren söylemiyorum önce ülkenin havasının değişmesi gerekli , olursa ne ala olmassa katlanacaz.

Ulkemizin gelismemiz ulkeler.sinifinda.oldugu tezine katilmiyorum ayrica.egitimli bir kisinij sirf birileri istiyor diye niteliksiz.islerde.calidmayi kaanul etmesi kendi beceriksizligi dir meselye sadece diploma.olarak bakilmamalo

Allah yardımcımız olsun.

Son düzenleme:
Engelli olarak ayrilan kadrolar %97 oraninda filan vasifsiz kadrolar zaten sen ne kadar becerikli olursan ol. Normal kadrolarda basvursan bu sefer doktora kontrole gitmen felan goze batacak bi sekilde anlasilacak.

Bugün işe alındığım haberi geldi. Rahatsızlandıktan sonra ilk işim. Nasıl çalışacağım hep birlikte göreceğiz.

İşe girerken rahatsızlığımı söyledim hiç sorun etmediler

İnşallah hakkında hayırlısı olur kardeşim. Ayrıntıları buraya yazmayı unutma.
İŞİN TEKRARDAN HAYIRLI OLSUN.

@xdedahii :) iş bulmana çok sevindim. Hayırlı & uğurlu olsun Ne iş yapacaksın ? İlk hafta alışana kadar biraz hamlık yaşarsın ama sonra düzene girer...

Gerçekten zorlandım. İşi yapabilecek miyim? Çok ta da öngöremiyorum kendimi. Nasıl olacak bende bilmiyorum

@ayDÜNYAvazo,
İnşallah ama biraz zor gibi

Hastalandıktan sonra ilk defa işe başladım ve çok zorlandım.

Bunun sebebi mevcuttaki çalışanların hepsi çıkmış ve beni almışlar. Giden çalışanların yaptığını iş biraz kallavi ve ben tek başıma işin üstesinden gelemeyecek gibiyim.

Normalde iş devri yapılması gereken bir iş ancak zaman olmadığı için iş devride yapamıyorlar.

Bende bu şekilde çok zorlanacağımı düşünüyorum. Yeniden hasta olmamak için ne yapmalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşten çıkmayı düşünüyorum yarın

Üst Alt