Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Organik olmayan psikoz bozukluğu sonrası ehliyetim iptal olur mu?

caner39

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
5
Abiler 6 ay önce organik olmayan psikoj bozukluğuna yakalandım ehliyetim iptal olma durumu varmı ehliyetimin süresi var . Raporum falan yok heyete falan çıkmadım eğer iyi olursam ilaçları bırakır hastaneye gitmezsem src ve psikoteknik belgesi alabilirmiyim . Ehliyetimi yükseltmek istiyorum güzel bir iş buldum

@caner39, bende de psikoz var ehliyetim de var iptal olmadı, olacağını da sanmam çünkü ilaç tedavisi gördüğümüz sürece yanlış bir davranışta bulunma olasılığımız sağlıklı insanlar kadar oluyor ancak.

@caner39, olmaması için bir neden göremiyorum kişi ilaçlarını düzenli kullanıyorsa tabi.

Ben yeniletmek için gittiğimde E sınıfı ehliyet iptal oldu. Süremezsin E demişti doktor. Şimdi sadece B ve A sınıfı kaldı

@hiker, peki tekrar nasıl sürücen abi iyileşirsen ilaçları bırakırsan yine vermiyorlarmı iyileşme olur hastaneye gerek kalmazsa

@hiker,
Kontrol süresi verdimi

@caner39,
Tedavi ve ilaç geçmişini doktor görüyor boşuna ilacını bırakma derim. Kişinin durumuna göre ehliyet verirler. Ticari araca müsaade etmezler diye düşünüyorum.

Kardeş bu hastalıkta iyileşme yok ömür boyu ilaç tedavisi var. Normal B sınıfı ehliyetini de almadıkları na şükret. Tedavini ve ilacını düzenli kullan. Engelli liği nde avantajları var haklarını öğren.

@Şamil676767, organik olmayan psikoj bozukluğunda iyileşme yokmu şimdi 6 ay oldu hiç mi umut yok daha erken benim . Diyelim iyi oldum bunu ispatlamak için ne yapmak lazım

Üst Alt