Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Msn mi engelleyenleri nereden baklıyor

Araclar/secenekler/Gizlilik tikla sonra kim sizi engellemis oldugunu gormek icin o kisinin uzerine gel,sag tikla eger kisiyi ekle,sil secenekleri soluk renkte ise engellenmemissiniz demektir.Yazi normal siyah renk ise uzgunum engellenmissinizdir.

umut bu dediğin uygulamada engeleynleri göremesin ama seni silen kişileri görebilrisnn:D

Biliyorum Yabangulu ama baska alternatifim yoktu:DCunku bizi engelleyenleri ogrenmemiz icin henuz bi program yok:confused:

Biliyorum Yabangulu ama baska alternatifim yoktu:DCunku bizi engelleyenleri ogrenmemiz icin henuz bi program yok:confused:
evet herhani bir program yok ama hislerimiz varr:D ben hisederim...aman bide silen silsin ya aaaa biz değil silen kişi bizi kayıp eder....

giden gider gitiği günde biter biz değil giden bizi kaybeder :D

Yok öyle bisi microsoftun msn hakkında Yayınlamış odluğu bir sitede sitenin adini hatirlamıyorum ama :( Bizzat msn yapımcılarinin ropörtajını okudum Ne Messenger 7.5 ve altında nede Windows Live Messenger sürümlerinde öyle bir teknoloji bulunmamaktadir. dediğini çok iyi hatırlıyorum. sizi engelleyenleri şu siteden görebilirsiniz diye googlede artılarak çıkan sonuçölarada itibar etmeyin. çünkü o sitelere mail adresiniz ve sifrenizi giryorsunuz. ve mailinize başlıyor bir daha reklam mailleri gelmeye bu şeklide geliyor zaten reklam mailleri sağa sola mail adresi ve sifreler girilerek bi gün hackleneceksiniz. sonra vay efendim gitti adresim nasil geri alabilirim

ALIRSIN.... bekle:D:D:D:D:D

Engelleyenleri görmek için en iyi çözüm messenger discovery diğer yöntemler ile msn adresinin çalınma ihtimalini göz önünde bulunduracaksın.
Ama söylemeden geçemeyeceğm Cokolatte ninde çözümü süper:D

Düzelttim :D ismi kopyalamak isterken yapmışım

msn gizlilik menüsünden sadece silinip silinmediğinizi görebilmektesiniz
eğer karşıdaki kişinin gizlilik ayarlarında "sadece izinli listemdeki kişiler durumumu görebilir" seçeneği işaretli ise (genelde otomatik olarak işaretli kurulur) web sorgulamalarında engelli olup olmadığınızı göremezsiniz verilen yanıt hatalı olacaktır.

Messenger listemizdeki her hangi birinin (çevrimdışı olan) üzerine gelip
sağ tuş yapıyoruz ve görünüm menüsünden profiline giriyoruz..kişiye ait olan spaces sayfasının bir kısmı açılıyor ve hemen sol taraftaki kutucuğun altında bulunan profil ayrıntılarını göster butonuna tıklıyoruz..Profiline baktığınız kişinin messenger görünümü yani alt kısmında avatarı varsa sizi engellememiş demektir.

2. yol

• Hotmail adresinizle oturum açıp mail kutunuza gidin
  • Sol tarafta yer alan İlgili Yerler başlığı altında bulunan Kişi Listesine girelim
  • Karşınıza çıkan kişi listenizin hemen yanlarında profil resimleri yer alıyor. İşte o resimleri bulunmayıp sadece klasik msn resmi olan kişiler sizi engellemiş demektir. Garanti olması açısında F5 yaparak sayfayı bir kaç kez yenileyin ve sonucu görün.
önemli uyarı: lütfen hiçbir şekilde engellendiğinizi yada silinip silinmediğinizi görmek için hiç bir siteye yada kullanıcıya şifrelerinizi vermeyiniz..

Araclar/secenekler/Gizlilik tikla sonra kim sizi engellemis oldugunu gormek icin o kisinin uzerine gel,sag tikla eger kisiyi ekle,sil secenekleri soluk renkte ise engellenmemissiniz demektir.Yazi normal siyah renk ise uzgunum engellenmissinizdir.
Bu şekilde sizi silenleri anlarsınız, engelleyenleri anlayamazsınız, bu şekil olan adres varsa ,sizde onu silin, temizlik olur :D

Üst Alt