Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

metin2 kırmızı ekran

Ahmet T

Aktif Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
26

sadece metin2 de oluyor oyuna girerken birşey yok oyuna başladığımda ekran böyle kırmızı oluyor

Ekran kartı ile alakalı bir durum gibi görünüyor, oyunun ayarlarından grafik ayarlarını orta olarak ayarlayıp öyle açmayı deneyin.

sadece metin2 de oluyor edit düzelmedi oyunu sildim yeniden kurdum ekran kartının sürücüsünü kaldırdım yeniden yükledim olmadı bir kça gün önce böyle değildi

çözüldü oyunda etkinlik varmıştı o yüzden gökyüzü kızıla bürünmüş herkeste böyle imiş

metin2 oynayan var mı bu oyundan kurtulmak istiyorum 5 gündür oynamıyorum ailem o oyun seni hasta ediyor oynama diyor oyunu sildim sesler duyuyorum hadi oyna diye ikinci bir ses duyuyorum oynarsan metin2 Allah bilgisayarını bozacak diye

UnFeeLinq
evet oyunlar ilgili değil ses duymam beni zorla oynatmak istiyorlar halüler para nasıl kazancam

Üst Alt