Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Med-El Rondo 2 çıktı

Finally

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
ITS_NEVER_BEEN_EASIER_Rondo2_0005_BlackGlossy.png

Header_Wireless_Charging.jpg

POWER-UP-2-R2_cg-gl-RCH_MS04_0051_withcable.jpg

KEEP_IT_DISCREET_2_R2_an-MS04_0055_noshadow.jpg

Med-El Türkiye sitesinde yok. Anlasilan daha türkiye de cikmadi. Ama ben yinede mümkün oldugunda bilgi aktaracagim.

-En iyi özelligi Kablosuz sarj olma.. 18 Saate kadar sorunsuz calisiyor. 4 saatte ise doluyor..

-Daha ince yapilmis. Yaklasik 4 Cm uzunluk , 3 cm genislik ve 1 cm kalinlik var ve 15 gram agirliginda..

-Uyumlu ic implantlar = SYNCHRONY, CONCERTO, SONATA, PULSAR, C40+, C40

- Cihazin Bluetooth destegi var. Önce bir aksesuara baglanip onunla telefon tablet bilgisayara hersey baglanabilirsiniz.

Baska sorulariniz varsa alalim. Bizde henüz fazla birsey bilmiyoruz. Daha bugün cikti zamanla hakkinda ki bilgiler cogalacaktir. Ama mümkün oldugunda almanca kaynaklarda bilgi edinip burda aciklayacagim.

vala bekliyoruz dört gözle şimdikinden daha küçük olması süper. daha iyisi pile para vermeyeceğiz artık yıllık kaç yüzlira cepten uçuyodu

Sadece bir kac millimetre söz konusu.. ama sizde zaten medel implant varsa neden olmasin. Ben cochlear yaptirdim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

daha iyi mi orasını bilemeyiz ama iki pille çalıştığı için hem kısa gidior hem pil masrafından yakınıoyr aileler. rondo2de tak çıkar derdi olmayacak yıllık pil raporu peşinde koşmayacaz. rondo ilede zaten iyi duyuyorz çok şükür.

Medel rondo 2 için 1 yıl garanti verilmesi doğru mu?

Merhaba. Medel rondo 2 ichin satish noktasinda 1yil qaranti veriliyor. Bu qaranti suresi az degilmi?

Aygun 86

Türkiye'de satılan hiçbir ürün 2 yıldan az olmamak şartıyla garanti altında olmak zorundadır. Bunun hiçbir "aması" olamaz.

Ben Azerbaycanda olunacam ameliyat ve medel rondo 2 ichin bir yil qaranti verdiler. Bu ne ile alakali bi shey? Cihazin orijinal olmama gibi bi durumu ola bilir mi acaba?

Medel rondo 2 bekledigim için erteledim sanrım taşıyor sene sonuna kadar bekleyeceğim geleceksen gel yoksa ben seni bulacağım oralarda :)

daha rondo2 çıkmadı diye biliyorum neara gelmiş azerbaycana? sizin amaliyat ne zman?

çıkmadı daha ama o aylarda duyurusunu yaptılar sadece. burdada işlemciye 3yıl garanti veriliyor

Siz eminmisiniz satisha chikmadigina? Eylûlden shimdiye kadar chok zaman gechmish. Hem resmi sitesinde bloglar da var kullanan insanlarin

tabi canım bizde takip ediyoruz burada çıkmasını bekliyoruz almayı düşünüyoruz çünkü. duyurusu yapıldı resimler koyuluyor, o ayrı. garantiside 3 yıl olur işlemcinin firmaya sordum öyle dediler

Kansomu daha küçük rondomu bilen varmı aranızda görünüm olarak

demosunu gördüm ben rondo2nin ilk rondoya göre daha ince ve hafif. siz izmirdeyseniz ofislerine gidip bakın alsancakta vardı gitmiştik tatildeyken bir kere

Sorumu tekrarlıyorum rondo 2 kullananlar yorumlarınızı öğrenebilirmiyim.

Üst Alt