Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de skolyoz için doktor Emin Alıcı ve Nuri Erel hakkında bilgisi olan var mı?

darısı başıma hasanben inşallah bende bir sorun çıkmaz ve daha iyi olurum

arkadaşlar iyileşmenize çok sevindim :) hepiniz amcamı çok güzel anlatmışsınız :) amcan kim dersenizde nuri erel :) 2,5 yaşındaydım onunla tanıştığımda :D onun elinde büyüdüm o benim manevi babamdır o beni bende onu çok severim birbirimizin kalbinde yerimiz çok büyüktür :) onun yanına yakın zamanda gidecek varsa eğer ona denizliden manevi kızınız kıymetin çok selamını getirdik size deyin lütfen :)

hasanben merhaba bende skolyozdan ameliyat olucam ama ii bi doktor bulmak çok zor nasıl yapıcam önerdiğin bi doktor varmı

nuri erel tabiki de yukarıda ki yorumları okumuş olman gerek esmer..... bence hiç düşünme çekinme bu arda kıymet 1 ay olmadı kontrolden geldim film çekildim önce mesajını görsem selam söylerdim.......

olsun hasanben tekrar gidince söylersin :)

Akadaşlar ben gaziantepte 3 defa skolyoz ameliyatı oldum ve düzelemedim piatin iltihap yaptı çıkartıldı 3 defa denendi olmadı şuan omurgamda çökme var ne yapacamı bilmiyorum bana fikir verirmisiniz

slm

slm arkadaşlar benim skolyoz hastaLıgım var ama önce uzatma ameliyatı oldum izmir 9eylülde bu esnada skolyoz araştırdım we sonuç olarak ewet emin alıcı çook başarılı bir dr benm boyum 1,64dü bi küçük çocugu ameliyat yaptı çook süper fark oldu boy uzaması ve sırtı dümdüz olmus yani ben emin alıcıdan umutluyum skolyozuda ona olmayı düşünüyorum....saygılarımlaa

nuri erel ortopedi olduğu için tedaviyi uzatıyor ve bana spor falan demişti ama gittiğim diğer doktorlar çözüm deil dediler.

Nezihe;
öyle bi hastahanede skolyoz ameliyatı yapılır mı bende batmanlıyım ama gittiğim doktorların hepsi izmiri önerdi bence yanlış yerde olmuşsun

prof. doktor emin alıcı gerçek alanında uzmandır.c şeklindeki skolyazları dahi düzelttiğini duydum.ben amaliyat olduğumda baya küçüktüm.bir kere adamın hasları ile ilişkileri süperdi.benim dizlerimde büküklük vardı.Allah'ın izniyle düzeltti.yanımda da skolyoz olan bir arkadaş vardı şimdi tam hatırlamıyorum ama onda da baya bi düzelme olmuştu sanırım.hatta bu hastanın ayakları fazla tutmuyordu amaliyattan sonra ayaklarında biraz kuvvetlenme belirtileri oldu.adam dalında bir numara diyorlar egede tabiki.

merhaba arkadaşlar benim 28 yaşında kızım var,çok bel ağrısı olunca izmir yeşilyurt'ta ATATÜRK araştırma ve devlet hastanesine götürdük,ortopedi doktoruna gösterdik kızımızı,rontgen çekildi ve skolyoz dediler kızıma,c miş skolyozu.kuyruk sokumundan 2. omurdan yukarıda bir eğrilme mevcut filmde,fizik doktoruna sevk etti fizyoterapist 4 hareket gösterdi bunu yap dedi ama çok ağrıları var yapamıyor hareketleri,benim sizden ricam emin alıcı ve nuri erel'in bulunduğu hastanelerde ssk güvencesi ile bakılabiliyormuyuz,ek ücret ödeniyormu,ben tek doktorla kalmak istemiyorum,tek bir film çekilmeyle nasıl böyle bir teşhis yaptılar inanamıyorum,muayne bile etmediler,bu adı geçen hocalara götürmek istiyoruz ama durumum yok ücret ödemeye,ssk güvencesi ile muayne ve tetkikler yapılıyorsa kızımı götürmek istiyorum,bilgi verirseniz sevinirim..teşekkür ederim şimdiden herkeze....ALLAH hepinize acil şifalar versin

Nuri Bey kahramanlardaki EMOT -El ve mikrocerrahi hastanesinde ...Emotta maalesef sgk anlaşması yok.:( 441 01 21 telefon numarası hastanenin belki de çok fazla değildir muayene ücreti..bir sorun isterseniz..Nuri Bey çok iyi bir doktor değil sadece çok da iyi bir insan .. geçmiş olsun kızınıza...

pınarcım sana katılıyorum Emin Alıcı benimde doktorum. En acı gerçeği bile sanki normal konuşuyormuş gibi anlatan biri ama mesleğinin gereğini çok iyi yapıyor iyi bi doktor..

sebseb ve gülenkız yardımlarınız için teşekkürler,en kısa zamanda götürücem kızımı umarım iyi sonuçlar çıkar ortaya...

aylin2481;

merhaba öncelikle geçmiş olsun.benim kızım 2001 doğumlu nörojenik mesane problemi var.geçenlerde bir röntgen filmi çektirmiştik.filmin raporunda skolyoz tarafından takibi gibi bir şey yazıyordu.siz acaba hangi hastanede tedavi ve ameliyat oldunuz hangi doktoru tavsiye edersiniz.tşk.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.Ben malesef 6 yıl devamlı Emin ALICI hastasıydım belki şansızlığıma bilmiyorum ama ben hiç memnun kalmadım. Üstüne harcadığım paralar ve iyileşememda cabasıydı. İsmine pek bu sitede rastlamadım ama 9 eylül ünv. Haluk BERK bence bu konuda teklerden biri. Ona ameliyat oldum. Ve ameliyat izinden başka hiç bişey kalmadı diyebilirim.

merhabalar.benimde 13 yaşında bir oğlum var.kas hastası(duchene misküer distrofi).skolyozu çok ileri olduğu için dokuz eylül hastanesine götrdüm.orada prof.dr.m.can koşay baktı ve hemen skolyoz ameliyatı olması gerektiğini söyledi.önümüzdeki perşembe ameliyat planlanıyor.bu konuda tecrübeli arkadaşların paylaşımlarına ihtiyacım var.paylaşımlarınızı bekliyorum.(herkese sağlıklı bir hayat......)

slm arkadaşlar.bana yardımcı olmanızı umarım .bende boyun bölümünde c6.c7 skolyoz oldugunu söylediler amaliyat içinde çok riskli diyorlar .daha önce amaliyat olan varmı boyun bölümünden hangi doktara gitmeliyim

Ben bundan 8 yıl önce oldum son amaliyatı 4 defa belirli aralıklarla birtürlü omurga eyikliyi düzelmedi şimdi buyıl birdaha denemek istiyorum acaba skloyoz dan düzelmiş kişi varmı aranızda amaliyatı başarılı olmuş arkadaş varmı beni aydınlatırmısınız birdaha denemk için kara vermekten korkuyorum

Ben 15 yaşındayım 30% eğriliğim var sizce ameliyat olmalimiyim yoksa korse egzersiz vb. Yapıp düzelmesini mi beklemeliyim. Babam emin aliciya muayene olmaya gidicekmisiz .Nasıl bi doktor ?

Emin alıcı hakkında ve ünv hastaneleri hakkında

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkese selamlar öncelikle.

Yaklaşık 4 yıldır skolyoz olduğumu biliyorum ancak şuana kadar hiç ciddiye almamıştım taki şikayetlerim artana dek. Sağ omzumda düşüklük ve yürüyüşümde bozukluk var (Aynı zamanda düz tabanım ve boyun fıtığımda var).

Araştırmalarım sonucunda Prof. Dr. Emin Alıcı'ya muayene olmaya ve skolyozumun derecesini öğrenmeye karar verdim. Bildiğime göre kendisi Hem 9 Eylül Ünv'de çalışıyor hem de özel muayahanesi var. Acaba ünv hastanesine gidersem muayene ücreti öder miyim ?

Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim genel olarak ünv hastanelerinde proflara muayene olabiliyormuyuz vede oluyorsak ücret ödüyor muyuz ? Not:Ssklıyım

merhaba

konunun üstünden çok zaman geçmiş ama yinede merak ettim. ameliyat olanlar şuan nasıl? hareketlerde olan kısıtlamalar neler? cevap yazarsanız sevinirim. :)

Selamlar

Öncelikle sizi rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. İsmim ibrahim bende izmirde yaşıyorum.mesajınızın üzerinden uzun yıllar geçmiş. 2008 doğumlu Benim de bir kızım var jubert sendromu hastası ve %40 oranında skolyoz olduğunu öğrendik mesajınızda bahsettiğiniz M Can koşay hocaya önerdiler Sizin cocugunuz bu doktora ameliyat oldumu bilmiyorum Eğer bu doktor veya baska bir doktora ameliyat olduysanız tecrübelerinizi tavsiyelerinizi öğrenmek için sizi rahatsızlık verdim inşallah Çocuğunuz sağlığına kavuşmuştur Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Saģlıcakla kalın.

Üst Alt