Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir kımız çiftliği tümüyle engellerle dolu! Hiç bir şey düşünülmemiş!

boodi

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar bugün akülü sandalye kullanan oğlumu izmirde bulunan kımız çiftiliğine götürdüm hafta sonu gezisi için gittiğime gideceğime bin pişman oldum eğer bedensel bir engeliniz varsa sakın gitmeyin otoparkta kalırsınız etkinlik alanlarına ulaşımda bir enğellininde buraya geleceği düşünülmemiş ve sandalyede iseniz otoparkta kala kalıyorsunuz çok güzel dekoratif merdivenler var ama bir tane rampa acaba bulurmuyum diye aramayın zira ben oğlumu hep kucağımda taşımak zorunda kaldım bilğinize...

evet kemapaşa merkezden geçip 8 km dışında nette çok methini duydum ama malesef durumu bize uygun değil okadar yol ve zahmete hiç değmedi yani

Koskoca İzmir'de, İnciraltı Engelli Merkezi/Kent Ormanı dışında düzgün yer yok ki!
Buca Gölet kodkoca arazi, şuraya bir engelli wc yapmaları için on takla attık umurları değil.
Ne büyükşehir, ne ilçe belediyeleri engelliler için gerçek anlamda icraat yapıyorlar, engelli kelimesini duyunca bile "ıyyyyy" moduna giriyorlar.
Kamera ve mikrofonlar karşısında, mangalda kül bırakmıyorlar ayrı.
Tek pozitif icraat, alçak taban otobüs alımı, ki zaten o da kanunen mecbur kaldıkları için alıyorlar.
Özel eğlence-dinlence alanları rampa yapmadan ruhsat alamıyor görünürde...
Bunlar komedi gibi uyduruk rampa yapıp ruhsatı da alıyorlar.
İzmir, neresi doğru ki...

Üst Alt