Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul ve İzmir'de engelli kartı ile ücretsiz seyahat edebilir miyim?

kalp32

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Slm bir şey soracağım Isparta'da oturuyorum bakanlığın verdiği engelli kartımı gösteriyor geçiyorum.ankara İstanbul İzmir'e gidecem ayriyeten kartımı cikaracam %50 sürekli emekli engelliyim.trende,demi aynı...her il için ayrı ayrı kartımı olacak cevap yazarsanız tşkler.birde Ankara'da kalacağım yer varmı belediye veya engelli tesisleri.
Oteller pahalı.anitkabire gitmek için.
Oraya gitmek istiyorum görmedim. Tşkler.cevap yazarsanız sevinirim

Bazı toplu taşıma şöförler i sıkıntı yaratabildiği için eğer fazla kalacaksak çıkartma gereği duyuyorum başbakan lık kartını gösterip misafirim dediğiniz zaman her şöför insaflı olmayabiliyor. Belediye lerin dışarıdan gelenler için misafir haneleri olmuyor genelde öğretmen evleri engelli ye yüzde 25 indirimli tek Ankara Anıtkabir i gezecek seniz Ankara da kalmanıza gerek yok tren garından inince 20 dakika lık yürüme ve yaklaşık 2 saat Anıtkabir i gezmekle geri dönebilirsiniz

Üst Alt