Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazı için Noahlink Wireless Bağlantı Aparatı arıyorum..?

erkamacar

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
Merhabalar. Noahlink Wireless bağlantı aparatını sıfır yada ikinci el çalışır vaziyette arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim.

Ben de almayı düşünüyorum eğer para bulabilirsem. Belki cihazı daha iyi programlayabiliriz. Ancak dikkatli olmak gerekiyor. Yabancı forumlarda epey bilgi ve destek bulunabiliyor.

Hocam bende Phonak M90 RIC var ve son aylarda anlamamam arttı baya. Benim odyolog, cihazın eskidi Phonak Lumity Life önerdi. Çok kararsızım, kendim fitting yapsam belki çaresi olur ama bilemiyorum.

erkamacar

Merhaba,
Bazı kullanıcıların kendileri ayar yaptığında daha iyi performans aldıklarını biliyorum.
Bu özellikle Menier tanısı almış kullanıcılarda zaman zaman kullanılan bir yöntem.
İşitme testini gönderebilirseniz, yardımcı olmaya çalışırım.

Mehmet Akşit

aletı nereden alacagımızı ve fıatı hakkında bılgı verırsenız topluca hepımız tesekkur ederız mehmet bey

benım sorunumada care olabılırmıkı dıye dusunuyorum
eger bulabılırsem dememek ısıme yararsa almayı dusunur oldum

cıhazım cok eskıdı bılmem ondan
bılmem ısıtmemde daha fazla gerıleme oldu ondanmı
seslerı duyup dururken bırden hıcbır ses duyamaz hale geldım
can sıkıcı olsada adam sende zaten sagırım moduna gırerek kafayı kuma gomuyorum:)

sadaka gıbı olsada sgk destegı alabılmek ıcın bırde dogru odyo olcumu ıcın hacettepeden doktor randevusu alamayınca gıcık olarak duymak ıcın gayret gosteremez oldum

Satın almak için alet bulamam. Zaten kanunen ancak işitme merkezlerinde ayar yapılabilir.
Çalıştığım cihaz bayi ile konuşup, kendinizin deneme yapmanızı sağlayabilirim.
Ama bu yöntemi ancak belirli hastalıkların sonucu ortaya çıkan işitme kayıplılar için önerebilirim.
Her kullanıcı "ben kendim yapacağım ayarımı" derse iş çığrından çıkar.

Son düzenleme:
ıyıymıs:eek:
belkı duyabıldıgım seslerı acabılırım ukala odyoculara mahkum olmam dıye dusunuyordum bu cıhaz ıcın
cunku elımde eskı phonakta deneyınce cokbı farkını goremedım zaten bı kullanamamıstım meret phonakı

demekkı ısıtme merkezlerıne mahkumuz
muaz ZAM paralar odemeden duymak yokmus garıbakn sagırlara:eek:

https://www.cebrimedikal.com.tr/noahlink-wireless
Ben buradan 2 bine almıştım şimdi 3 olmuş. Aliexpresten daha ucuza veriyorlar nasıl oluyorsa?

Ancak çoğu cihazın desteği yok. Cihazınıza uygun mu bakmadan almayın. Bendeki onca cihazdan sadece biri destekliyor. Ama ayar da güzel oluyor. Uğraşmayı sevenlere birebir.

metinyaw
Bu adrese mesaj yazdım ancak ilgilenmiyorlar nedense. Bir şey anlamadım. Galiba mesajları okumuyorlar yada internet sitesi süs için var

Bizi düşünen yok ki. Bir şey söylesen niye aramadın derler bi de. Eh arayabilsem neden mesaj atayım? Whtsuptan falan yazarım derseniz ordaki bayanın cebini yazabilirim.

Üst Alt