Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihaz hortumu için fırça arıyorum

entice

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba

Bahsettiğim gibi hortumu temizlemek için fırça bulamıyorum,olanlar da hortuma girmiyor kısa ve kalın yapıdalar...Acaba tecrübeli arkadaşlardan rica etsem bana fırça hakkında bir site veya link verebilirler mi...Teşekkür ederim...

o nasil hortum nasil fircaymis:eek:
cikar hortumu kabinden ellerinle kopurt durula kurula tak yerine sabaha hazir olur hergun
firca kullansan bile kalibin agiz kismini fircalayabilirsinki
is oraya geldiyse doktora git kulak temizlet
firca dedigin basit bir aparat bulamaszan bile yorgan ignesinin arka kismini soktunmu fircadan ala is gorur:eek:

isitme merkezlerinde cihaz alirken bedava veriyorlar bu zimbirtiyi

Güzel öneriler için teşekkürler, valla aldığım yerdeki Audiolog hanım öyle güzel bir fırça vermişti ki yılan gibi hortumu dolaşıyor ve tertemiz yapıyordu.Şimdiki fırçaların telleri ancak 3-4 mm içeri girebiliyor ancak... O yüzden sormuştum diğer usulleri tatbik ediyorum zaten...Teşekkür ederim....

Bunlar fortumu kendilerine bağladılar kendilerine!

GRAHAM BELL

Ne fortumu ganalizasyon borularını bağladılar demen gerekirdi. Kusura bakma ama siyasetten hiç anlamıyorsun ;)

Çıkart tak demişsiniz 10 kere çıkarıp takın bakalım boynuz ucundaki hortum sekmanı nasıl kopuyor....

pardon:)hortum sekmanı denen sey ne oluyor
cıhazda hortum takılan yer dersen yılların cıhaz kullanıcısı olarak 6 sene 8 sene hıc ramır bakım gormeden kullanmısımdır cıhazlarımı
artık bozuldu eskıdı dıye cıhazalmısımdır
hortumun ucu bozuluyor dıyorsan o hortumu atar tazesı ıle yola devam edersın

Üst Alt